Set kovového zahradního nábytku v šedé barvě Ezeis

Udělejte si pohodlí i na vaší terase či zahradě. Značka Ezeis přichází se setem zahradního nábytku Mistral. Set obsahuje hliníkový zahradní stůl a 4 židle. Deska stolu je vyrobena z kompaktního laminátu HPL. Jeho minerální hrubá matná textura vytváří dojem melírovaného a jemně kartáčovaného povrchu přírodního kamene. Rám je vyroben z lakovaného hliníku, díky němuž je nábytek velmi odolný a schopný odolat vlhkosti a extrémním teplotám. Povrch je odolný vůči skvrnám a poškrábání a velmi snadno se čistí.

Popruh používaný pro konstrukci stohovacích židlí je odolný proti roztržení, skvrnám a plísním. Výrobky jsou navrženy tak, aby vydržely i extrémní teploty a zůstaly flexibilní ve všech klimatických podmínkách.

Hodně prodávaný výrobek Set kovového zahradního nábytku v šedé je k dispozici již dnes na webu ve známé kategorii zahradní jídelní sety! Máme pro vás unikátní produkty z této populární rubriky z pohodlí domova! Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od dodavatele Ezeis. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Populární značka Ezeis vyrábí kvalitní zboží