Jídelní stůl s deskou z akátového dřeva HSM collection SoHo

Chcete se i v městském bytě cítit harmonicky a uvolněně? Vsaďte na jednoduchý přírodní styl. Střídmé linie a přírodní materiály vnesou do vašeho domova vzdušnost a skandinávský rustikální styl.

Kvůli použití přírodního materiálu se dřevěné produkty i po průmyslovém zpracování stále mění a takzvaně „pracují“ v závislosti na vlhkosti a teplotě vzduchu. Důsledkem přirozeného pnutí dřeva může proto docházet k tvoření prasklin nebo mírnému křivení, které ovšem není na závadu, nýbrž dělá z vašeho kousku jedinečný originál.

Poznámka: Z důvodu použití přírodního materiálu se barva a struktura dřeva u jednotlivých kusů může lišit od fotografie. Zároveň uvedené rozměry jsou orientační vzhledem k tzv. živým hranám tohoto kusu nábytku.

Levný produkt můžete najít mimo jiné tady u nás v oblíbené rubrice jídelní stoly. Najděte si kvalitní výrobky ve zmiňované kategorii jednoduše online! Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další skvělé zboží od dodavatele HSM collection. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Jídelní stůl z teakového dřeva

Designový kousek Jídelní stůl z teakového dřeva Kave Home je k dispozici ještě u nás v rubrice jídelní stoly. Pořiďte si akční produkty ve zmiňované kategorii za nejnižší cenu! To však není všechno, máme toho více. Prozkoumejte u nás další kvalitní zboží od výrobce Kave Home. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

U stolu Kave Home Maial strávíte jistě mnoho krásných chvil se svými nejbližšími, a to doslova v rodinném kruhu.

Kulatá deska a podnoží z masivního teakového dřeva jsou ztělesněním rustikálního skandinávského stylu, který může zdobit i vaši kuchyni nebo jídelnu.

Stůl poskytuje pohodlné místo pro 3 osoby.