Set kovového zahradního nábytku v olivově

Nejprodávanější kus Set kovového zahradního nábytku v olivově zelené barvě Ezeis lze získat zrovna tu na našich stránkách v rubrice zahradní jídelní sety! Nyní můžete získat akční produkty z této oblíbené kategorie za výprodejovou cenu! Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od značky Ezeis. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Užijte si krásu venkovního stolování s tímto setem zahradního nábytku Alicante od značky Ezeis. Set obsahuje zahradní stolek s rozkládacím mechanismem a 4 židle. Je vyroben z bezešvých vyztužených hliníkových plechů s práškovou povrchovou úpravou, navržených tak, aby odolávaly UV záření, vodě a korozi. Stůl má sofistikovaný vzhled, který dotvářejí nohy z masivního teakového dřeva s certifikací FSC®, která zaručuje, že bylo dřevo vytěženo podle nejpřísnějších ekologických a environmentálních pravidel z odpovědných zdrojů. Stůl splňuje bezpečnostní normy Evropské unie a je speciálně navržen tak, aby vydržel povětrnostní podmínky a vydržel nepřetržité každodenní používání. Materiály prémiové kvality umožňují, aby výrobky zůstaly venku po celý rok bez nutnosti zvláštní údržby, jelikož hliník ve vlhkém prostředí nekoroduje.

Zahradní rozkládací jídelní stůl

Připraven na romantické večeře pod hvězdami i na velkou letní rodinnou oslavu. Rozkládací stůl o délce 183 cm lze prodloužit na 240 cm, proto se k němu vejde početná parta strávníků.

Eukalyptové dřevo vyniká svou odolností a tvárností. S trochou péče vám bude sloužit pěknou řádku let k naprosté spokojenosti a obstojí i v proměnlivých podmínkách vrtošivého počasí.


Tento výjimečný kousek Zahradní rozkládací jídelní stůl z eukalyptového dřeva Kave Home Hanzel je k dostání jednoduše na našem webu umístěný v kategorii zahradní jídelní stoly! Vyhledejte si zcela nové produkty z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu. Oblíbená značka Kave Home pro vás připravuje velmi kvalitní výrobky. To není všechno, u nás vám nabídneme víc. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty od výrobce Kave Home. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.