Oranžový sprchový závěs Wenko Comfort

Dejte sbohem nudné koupelně. S tímto sprchovým závěsem od značky Wenko to ani jinak nejde. Mimo to však i dlouho vydrží, rychle schne a při ušpinění ho pohodlně vyperete na 30 °C.

Jeho speciální povrchová úprava dodává materiálu vodoodpudivý efekt, který navíc zajišťuje snadné odvádění vlhkosti a stříkající vody a neshromažďuje se tak v záhybech. Díky neobvyklé šířce 180 cm je navíc vhodný nejen do sprchy, ale i vany.

Součástí balení je i 12 plastových prstenců pro zavěšení.

Sada 2 terakotově oranžových závěsů

Sada 2 terakotově oranžových závěsů Cipcici, 260 x 140 cm


Tento exkluzivní výrobek Sada 2 terakotově oranžových závěsů jde získat v pohodě tady u nás v populární sekci závěsy. Nyní si můžete koupit oblíbené produkty z této kategorie za báječnou cenu. Významný výrobce Cipcici vám poskytuje velmi kvalitní zboží. Naše nabídka je široká, máme v nabídce také více kvalitních produktů od výrobce Cipcici. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Sada 2 terakotově oranžových závěsů

Sada 2 terakotově oranžových závěsů Cipcici, 260 x 140 cm


Tento akční produkt můžete pořídit rovnou tu v populární sekci závěsy! Podívejte se na akční produkty z této sekce za internetové ceny!

Sada 2 terakotově oranžových závěsů

Sada 2 terakotově oranžových závěsů Cipcici, 260 x 140 cm

Unikátní a žádaný výrobek Sada 2 terakotově oranžových závěsů Cipcici, 260 x 140 cm máte možnost sehnat bez obtíží tady u nás v populární sekci závěsy. Připravili jsme ještě jiné produkty z této známé sekce v bezva akci! Významná značka Cipcici má v nabídce kvalitní produkty. Udělejte radost sami sobě!

Oranžový sprchový závěs Wenko Puro

Přetvořte svou koupelnu v soukromý lázeňský rezort díky kolekci nápaditých sprchových závěsů od oblíbené značky Wenko.

Vyladěné kousky v neutrálních uklidňujících barevných tónech a jednoduché linie dodají koupelně nadčasový styl a eleganci.

Kvalitní a oblíbený kousek Oranžový sprchový závěs Wenko Puro, 180 x 200 cm je k dostání bezprostředně tady na stránkách ve známé rubrice koupelnové závěsy. Nyní si můžete koupit ještě jiné zboží z této známé sekce ve výprodejové akci! Věhlasný výrobce WENKO dlouhodobě vyrábí prvotřídní výrobky Nové kousky každý den. U nás nabízíme více, podívejte se také na další kousky od dodavatele WENKO. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.