Bílá jednodveřová vitrína Tenzo Dot

Už se nemusíte rozhodovat mezi praktickým, nebo dobře vypadajícím nábytkem. Značka Tenzo dbá na oba tyto aspekty, vnáší tak do domácnosti spolu s krásou i pořádnou dávku organizovanosti.

Prosklenná vitrína se třemi patry poskytuje spoustu prostoru pro trofeje, suvenýry z cest či drobné dárky od blízkých. Využít ji ale můžete nejen na cennosti, skvěle poslouží i jako přídavná nástěnná skřínka do kuchyně.

Růžové nástěnné zrcadlo Mauro

Hodně povedený kousek Růžové nástěnné zrcadlo Mauro Ferretti naleznete mimo jiné tady na našich stránkách v populární sekci zrcadla. Vyberte si skvělé produkty z této kategorie ve výhodné akci. Naše nabídka je široká, podívejte se také na další prověřené produkty od výrobce Mauro Ferretti. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Mauro Ferretti vám může nabídnout vysoce kvalitní výrobky.

Učarovala vám estetická éra Art Deco? Obdivně zíráte do vitrín v muzeích a vzdycháte nad stránkami knih věnovaných této době? Proč tedy nepřenést kousek této noblesy a pohádkové zdobnosti i do všedního života? Italská značka Mauro Ferretti kombinuje současný design s leskem a dekorativností dob minulých. Vzniká skutečně pozoruhodný koktejl, kterému sotva lze odolat.