Pěnová dětská matrace 80x200 cm Livello -

Oboustranná matrace Livello je vyrobena z polyuretanové pěny T35,
je středně tvrdá a vybavena též termoelastickou pěnou.

Livello je matrace, která kombinuje dvě vlastnosti. Je tvrdá a měkká zároveň. Když si na něj lehnete, máte pocit, že ležíte v měkkém prašanu na stabilní zemi. Tímto základem je pěna T35, která díky své vysoké hustotě umožňuje vytvořit pevný základ pro termoelastickou pěnu.

Někdo jí říká „líná“, vytváří atmosféru přistání v sametové pochoutce a zároveň vytváří dokonalou oporu pro naše tělo. Toto spojení musíte poznat.


Tento levný produkt jde nakoupit lehce tady na stránkách umístěný v sekci dětské matrace. Máme pro vás akční produkty z této známé rubriky z pohodlí domova! Naše nabídka je široká, máme v nabídce více produktů značky Lano Meble. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Pěnová/latexová dětská matrace 80x200

Latexová matrace Majorka je produkt doporučený pro lidi, kteří si cení pohodlného spánku. Kvalitu této matrace zajišťuje elastická základna, dokonale ladící s křivkami těla.

Skládá se z polyuretanové pěny, která zaručuje vzdušnost a odolnost. Moderní technologie použitá ve výrobním procesu zaručuje mimořádně dlouhou životnost. 3 cm silná latexová pěna jsou výsledkem spojení syntetického latexu s přírodním vláknem kaučukovníku.

Matrace má systém otvorů, které neustále větrají. Díky tomu je výrobek nejen vzdušný, ale také chráněný proti plísním a bakteriím.

Tento typ matrace je ideální pro patrové postele i postele s nastavitelným nebo elektrickým rámem.

Výrobek je oboustranný, obě strany použitelné.

V ceně je potah, který lze prát na 60 stupňů. Výrobek je dodáván srolovaný.

Tato matrace je ideální pro děti od 2 do 5 let.


Kvalitní a velmi žádaný kousek je dostupný aktuálně u nás ve známé rubrice dětské matrace! Nyní si můžete koupit parádní produkty ze zmíněné rubriky za zcela nejnižší cenu! To ovšem není všechno, u nás nabízíme více! Mrkněte na další skvělé produkty od dodavatele Lano Meble. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.