Černý kovový botník s 5 výklopnými zásuvkami Kave Home

Tento černý botník Kave Home Rox je štíhlý a zároveň velmi prostorný. Díky vyklápěcímu systému celkem 5 dvířek poskytuje místo pro uskladnění všech vašich oblíbených párů a zároveň nezabírá mnoho místa. Botník je vyroben z odolného kovového materiálu. V zadní části najdete také otvory pro bezpečné upevnění ke zdi.

Hodně žádaný výrobek máte možnost koupit již dnes tady u nás ve známé rubrice botníky! Nyní si můžete koupit parádní zboží z této oblíbené sekce za outletovou cenu! Výrobce Kave Home má na skladě špičkový sortiment.

Černý kovový regál na 15

Tento kvalitní a levný produkt Černý kovový regál na 15 jde nakoupit právě teď tady na stránkách v oblíbené kategorii botníky. Nyní můžete koupit ostatní produkty z naší rubriky ve slevě. Náš sortiment je široký, u nás najdete více skvělých produktů od výrobce Songmics. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Songmics pro své zákazníky nabízí top výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Vyrovnejte své střevíce, tenisky i letní sandále hezky přehledně a s elegancí. Jednoduchý botník se vejde i do malé chodby a vnese perfektní pořádek.

Černý kovový botník se 4 výklopnými zásuvkami Kave Home

Tento černý botník Kave Home Rox je štíhlý a zároveň velmi prostorný. Díky vyklápěcímu systému celkem 4 dvířek poskytuje místo pro uskladnění všech vašich oblíbených párů a zároveň nezabírá mnoho místa. Botník je vyroben z odolného kovového materiálu. V zadní části najdete také otvory pro bezpečné upevnění ke zdi.


Tento žádaný produkt Černý kovový botník se 4 výklopnými zásuvkami Kave Home Rox naleznete právě nyní tady na stránkách v sekci botníky. Připravili jsme další produkty z této oblíbené kategorie za nejlepší ceny!

Bílý botník Tenzo Switch

Objevte minimalisticky navržené kousky pro moderní domov z kolekce Tenzo Switch. Díky kombinaci klasického barevného provedení s asymetrickými úchytkami, tento botník lehce zapadne do interiéru. Rukojeti jsou krásně zpracované a pečlivě zabroušené, aby byly příjemné na dotek při otevírání. Jemně zaoblené tvary a štíhlé kovové nohy, lakované do stejného odstínu, tak tvoří dokonalý designový celek do kterého se vejde až 18 párů bot.


Tento skvělý produkt Bílý botník Tenzo Switch, 62 x 131 cm máte možnost pořídit mimo jiné tady a teď na našich stránkách v rubrice botníky. Vyhledejte si ještě jiné kousky z této populární rubriky za internetové ceny!

Bílý botník Tenzo Switch

Objevte minimalisticky navržené kousky pro moderní domov z kolekce Tenzo Switch. Díky kombinaci klasického barevného provedení s asymetrickými úchytkami, tento botník lehce zapadne do interiéru. Rukojeti jsou krásně zpracované a pečlivě zabroušené, aby byly příjemné na dotek při otevírání. Jemně zaoblené tvary a štíhlé kovové nohy, lakované do stejného odstínu, tak tvoří dokonalý designový celek do kterého se vejde až 12 párů bot.


Tento levný produkt Bílý botník Tenzo Switch, 94 lze sehnat snadno tu na našem webu v oblíbené kategorii botníky! Podívejte se na podobné produkty z této oblíbené sekce v bezva akci. Věhlasný výrobce Tenzo pro vás vyrábí top výrobky Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás totiž najdete další skvělé produkty od výrobce Tenzo. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tmavě šedý kovový botník

Ve slevě produkt Tmavě šedý kovový botník pořídíte také na stránkách v kategorii botníky! Získejte oblíbené produkty ze zmíněné sekce za nejlepší ceny. Mezi zákazníky oblíbená značka Tomasucci dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní produkty. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás také další skvělé zboží od dodavatele Tomasucci. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nábytek Tomasucci vnese do vašeho domova kousek italského šmrncu a stylové vytříbenosti. Zkombinujte ho s energickými barvami i jednoduchými liniemi, které podtrhnou jeho jedinečnost. S takovým kouskem bude váš domov zářit nepřehlédnutelným temperamentním nábojem.

O ZNAČCE
Italský design plný elegance – to je italský výrobce nábytku a bytových doplňků Tomasucci. Tamní designéři se snaží o to, aby každý jimi navržený výrobek byl nejen dekorativní, ale i účelový. A hlavně – aby oslnil nezávisle na tom, o jakou místnost se zrovna jedná.

Černý kovový regál na 9 párů bot

Vyrovnejte své střevíce, tenisky i letní sandále hezky přehledně a s elegancí. Jednoduchý botník se vejde i do malé chodby a vnese perfektní pořádek.


Tento nejprodávanější produkt je k dostání také tu na našich stránkách umístěný v sekci botníky. Nyní si můžete vybrat parádní kousky z této známé kategorie v bezva akci.

Kovový botník v bronzové barvě Kare

Ať už máte doma pohorky, anebo třeba boty proti lásce, je třeba je někam uschovat. Život je příliš krátký na boty rozházené po předsíni či na ohyzdné botníky. Ukládejte své botní poklady stylově do elegantního botníku z oceli!

O ZNAČCE
Za značkou KARE stojí dva němečtí architekti: Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Vytváří bláznivé kousky, které milujeme. Jsou inovativní, hravé, sofistikované i nekonformní. Občas barevné, jindy z exotického dřeva, nebo z plastu. Přetváří obyčejné interiéry v místa se srdcem a duší.

Velmi oblíbený produkt můžete najít snadno tady u nás umístěný v rubrice botníky! Vyhledejte si jiné produkty ve zmíněné kategorii za příznivou cenu! Významná značka Kare Design pro své zákazníky dodává skvělé výrobky. Tím ale však naše nabídka nekončí, máme toho více. Podívejte se taky na další zboží od značky Kare Design. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Bílý botník Tenzo Switch

Objevte minimalisticky navržené kousky pro moderní domov z kolekce Tenzo Switch. Díky kombinaci klasického barevného provedení s asymetrickými úchytkami, tento botník lehce zapadne do interiéru. Rukojeti jsou krásně zpracované a pečlivě zabroušené, aby byly příjemné na dotek při otevírání. Jemně zaoblené tvary a štíhlé kovové nohy, lakované do stejného odstínu, tak tvoří dokonalý designový celek do kterého se vejde až 25 párů bot.

Akční a ve slevě výrobek Bílý botník Tenzo Switch, 88 x 110 cm můžete pořídit teď tady u nás zařazený v kategorii botníky! Nyní můžete koupit zlevněné výrobky z této populární rubriky za super ceny!

Šedý kovový botník se

Hodně oblíbený produkt můžete získat právě tady a teď na našem webu v sekci botníky. Nyní můžete najít parádní výrobky z této známé kategorie ve slevě! To však není všechno, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce totiž najdete více kousků od dodavatele Kave Home. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento šedý botník Kave Home Rox je štíhlý a zároveň velmi prostorný. Díky vyklápěcímu systému celkem 3 dvířek poskytuje místo pro uskladnění všech vašich oblíbených párů a zároveň nezabírá mnoho místa. Botník je vyroben z odolného kovového materiálu. V zadní části najdete také otvory pro bezpečné upevnění ke zdi.

Černý kovový botník se 3 výklopnými zásuvkami Kave

Tento černý botník Kave Home Rox je štíhlý a zároveň velmi prostorný. Díky vyklápěcímu systému celkem 3 dvířek poskytuje místo pro uskladnění všech vašich oblíbených párů a zároveň nezabírá mnoho místa. Botník je vyroben z odolného kovového materiálu. V zadní části najdete také otvory pro bezpečné upevnění ke zdi.

Oblíbený a kvalitní produkt pořídíte bezprostředně tady u nás zařazený v sekci botníky. Nyní můžete koupit vyjímečné produkty ve zmíněné rubrice za výborné peníze. Významná značka Kave Home pro vás vyrábí velmi kvalitní sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další prověřené produkty značky Kave Home. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Antracitově šedý botník Tenzo Switch

Objevte minimalisticky navržené kousky pro moderní domov z kolekce Tenzo Switch. Díky kombinaci klasického barevného provedení s asymetrickými úchytkami, tento botník lehce zapadne do interiéru. Rukojeti jsou krásně zpracované a pečlivě zabroušené, aby byly příjemné na dotek při otevírání. Jemně zaoblené tvary a štíhlé kovové nohy, lakované do stejného odstínu, tak tvoří dokonalý designový celek do kterého se vejde až 18 párů bot.


Zcela unikátní produkt lze nakoupit bez obtíží na našich stránkách zařazený v kategorii botníky. Vyhledejte si ostatní zboží z této kategorie ve výhodné akci.

Černý kovový věšák s

Přitahuje vás moderní styl a neotesaný půvab poctivých materiálů? Kousky od značky Geese vás nadchnou svým nekomplikovaným šarmem.
Kov. Jednoduché tvary. Vše ostatní je navíc.
Nechte se inspirovat industriální vlnou, která nevychází z módy.

Upozornění: Jelikož jde o kolekci v industriálním stylu, mírné poškození laku či rez nacházející se zejména na okrajích výrobku jsou záměrné.

Tento designový kousek Černý kovový věšák s je dostupný právě zde na našem webu v oblíbené kategorii sety do předsíně. Připravili jsme nové výrobky ve zmiňované kategorii za výborné peníze. U zákazníků oblíbená značka Geese vám může nabídnout vysoce kvalitní produkty

54Kovový botník Compactor Dim

Dopřejte svým botám odpočinku v tomto stylovém botníku. Od srovnaných bot je jen krůček k dokonale srovnanému životu. A pokud doma denně zakopáváte o rozházené tenisky, udělá vám botník i dobře na duši.


Tento kvalitní a žádaný produkt Kovový botník Compactor Dim lze pořídit právě teď tu v populární kategorii botníky! Nyní můžete získat zlevněné zboží z této populární rubriky za rozumné peníze. U zákazníků oblíbený výrobce Compactor nabízí špičkové výrobky. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Šedý kovový botník se 4

Tento šedý botník Kave Home Rox je štíhlý a zároveň velmi prostorný. Díky vyklápěcímu systému celkem 4 dvířek poskytuje místo pro uskladnění všech vašich oblíbených párů a zároveň nezabírá mnoho místa. Botník je vyroben z odolného kovového materiálu. V zadní části najdete také otvory pro bezpečné upevnění ke zdi.

Tento unikátní produkt dostanete lehce na webu zařazený v kategorii botníky! Nyní můžete najít ještě další produkty z této populární kategorie za nejnižší cenu.

64Kovový botník Compactor Stillito

Dopřejte svým botám odpočinku v tomto stylovém botníku. Od srovnaných bot je jen krůček k dokonale srovnanému životu. A pokud doma denně zakopáváte o rozházené tenisky, udělá vám botník i dobře na duši.

Šířka botníku se dá nastavit od 60 cm do 110 cm.

Tento designový produkt jde sehnat lehce tady na našem webu zařazený v kategorii botníky. Prozkoumejte unikátní produkty z této oblíbené kategorie za super ceny! U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete další kvalitní produkty značky Compactor. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Compactor dlouhodobě poskytuje kvalitní výrobky A to je teprve začátek.

54Bílý botník Støraa Tango

Ve vašich oblíbených párech bot je dobré mít přehled. Kýženou organizaci vám dopřeje minimalistický botník značky Støraa. Tento elegantní kus nabízí dva výkopy a dvě zásuvky, které jsou opatřeny kovovými madly. Botník je k dispozici ve dvou barvách.

Støraa, to je design, kvalita, hodnota a dostupnost.

Zcela unikátní produkt Bílý botník Støraa Tango je k dostání bez problémů tu v rubrice botníky. Nyní můžete koupit vyjímečné produkty z naší sekce v akci! Tato vyjímečná značka Støraa vás a vaše blízké obohatí o špičkové zboží To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů od výrobce Støraa. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Antracitově šedý botník Tenzo Switch

Objevte minimalisticky navržené kousky pro moderní domov z kolekce Tenzo Switch. Díky kombinaci klasického barevného provedení s asymetrickými úchytkami, tento botník lehce zapadne do interiéru. Rukojeti jsou krásně zpracované a pečlivě zabroušené, aby byly příjemné na dotek při otevírání. Jemně zaoblené tvary a štíhlé kovové nohy, lakované do stejného odstínu, tak tvoří dokonalý designový celek do kterého se vejde až 25 párů bot.


Kvalitní a velmi žádaný produkt jde nakoupit zrovna tu na webu ve známé kategorii botníky! Mrkněte na ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii v akci! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! Mrkněte také na další kvalitní zboží značky Tenzo. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Antracitově šedý botník Tenzo Switch

Hodně oblíbený produkt Antracitově šedý botník Tenzo Switch, 94 x 53,5 cm máte možnost koupit teď tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci botníky. Pořiďte si ostatní zboží ve zmiňované rubrice za nejnižší cenu!

Objevte minimalisticky navržené kousky pro moderní domov z kolekce Tenzo Switch. Díky kombinaci klasického barevného provedení s asymetrickými úchytkami, tento botník lehce zapadne do interiéru. Rukojeti jsou krásně zpracované a pečlivě zabroušené, aby byly příjemné na dotek při otevírání. Jemně zaoblené tvary a štíhlé kovové nohy, lakované do stejného odstínu, tak tvoří dokonalý designový celek do kterého se vejde až 12 párů bot.

Černý kovový botník se 4 výklopnými

Tento černý botník Kave Home Rox je štíhlý a zároveň velmi prostorný. Díky vyklápěcímu systému celkem 4 dvířek poskytuje místo pro uskladnění všech vašich oblíbených párů a zároveň nezabírá mnoho místa. Botník je vyroben z odolného kovového materiálu. V zadní části najdete také otvory pro bezpečné upevnění ke zdi.