Bílá jednodveřová komoda se

Už se nemusíte rozhodovat mezi praktickým, nebo dobře vypadajícím nábytkem. Značka Tenzo dbá na oba tyto aspekty, vnáší tak do domácnosti spolu s krásou i pořádnou dávku organizovanosti.

Skřínka se třemi patry poskytuje spoustu úložného prostoru pro nejrůznější nezbytnosti. Díky neutrálnímu provedení ji navíc využijete napříč místnostmi. Skvěle poslouží jak v kuchyni, tak i v koupelně či na chodbě.


Neodolatelný výrobek Bílá jednodveřová komoda se 3 poličkami Tenzo Dot, výška naleznete také tu na našich stránkách v kategorii skříňky. Nyní můžete získat zlevněné zboží z této rubriky v bezva akci.

Stolní hodiny Antic Line Fer et Bois

Super kousek Stolní hodiny Antic Line je k sehnání bezprostředně tu na našich stránkách v populární sekci hodiny. Prozkoumejte ještě ostatní produkty z této oblíbené kategorie za nejlepší ceny. Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! Máme v nabídce také více skvělých kousků značky Antic Line. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Antic Line poskytuje špičkové výrobky A to je teprve začátek.

Hodiny Fer et Bois od značky Antic Line se hodí do retro rustikálních interiérů, jako například do venkovské kuchyně. Mají praktickou širokou opěrku, díky které budou stabilně stát na poličce i komodě.

Poznámka: Šířka ciferníku hodin je 3,5 cm.

Bílá čtyřdveřová komoda s nohami z dubového dřeva

Toužíte po více úložných prostorech ve vaší kuchyni či obývacím pokoji?

Skřínka Tenzo Patch je ideální nejen k uložení jídelního servisu, ale i ložního prádla či sezónního oblečení. Celou konstrukci navíc nesou pevné dubové nožky, které snadno udrží i těžší cennosti.


Výjimečný a žádaný výrobek Bílá čtyřdveřová komoda s nohami z dubového dřeva Tenzo Patch, je k dispozici již dnes na našich stránkách v populární kategorii komody! Nyní si můžete koupit skvělé kusy z této oblíbené rubriky za akční cenu. Známý dodavatel Tenzo pro své zákazníky prodává prvotřídní výrobky

Bílá komoda s nohami z dubového dřeva

Toužíte po více úložných prostorech ve vaší kuchyni či obývacím pokoji?

Skřínka Tenzo Patch je ideální nejen k uložení jídelního servisu, ale i ložního prádla či sezónního oblečení. Celou konstrukci navíc nesou pevné dubové nožky, které snadno udrží i těžší cennosti.


Tento velmi žádaný produkt máte možnost najít právě na stránkách ve známé kategorii komody! Podívejte se na vyjímečné výrobky z této známé kategorie za báječnou cenu. Významný výrobce Tenzo nabízí velmi kvalitní zboží A to ještě není vše. To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky od dodavatele Tenzo. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Komoda s detaily v dubovém

Nechte se inspirovat moderním a industriálním vzhledem produktové řady Unique Furniture Rivoli.

Do komody díky jejímu bohatému úložnému prostoru schováte například ložní prádlo či nádobí. Skvěle se tak hodí nejen do obývacího pokoje, ale i do kuchyně či chodby.


Super výrobek Komoda s detaily v dubovém pořídíte ještě na stránkách ve známé rubrice komody. Vyhledejte si skvělé produkty z této populární kategorie za outletovou cenu.