Bílá stolní lampa Markslöjd Column

Tenhle umělecký kousek od Markslöjd si zamilujete. Keramické tělo s textilním stínidlem tvoří zajímavou kombinaci, která zaujme každou vaši návstěvu. Díky neutrální barvě ji snadno sladíte se svým interiérem.

Černá stolní lampa Markslöjd ICHI

Vytříbený design a kvalitní výrobní materiály. Lampa ICHI je sestává z keramického základu, který je ozdoben černobílou kresbou s motivem městského domu. Stínítko je zhotoveno z jemné látky, díky kterému se váš pokoj prozáří uklidňujícím tlumeným světlem.

Tento prémiový kousek bude nejen vaším pomocníkem při večerním čtení, také originálním interiérovým prvkem.

Švédská značka Markslöjd kromě kvalitní výroby svítidel všeho druhu dbá i na životní prostředí a snaží se snížit naši nepříznivou klimatickou stopu. Společnost často pracuje s recyklovanými materiály a je soběstačná díky zelené a větrné energii.


Hodně prodávaný výrobek Černá stolní lampa Markslöjd ICHI seženete pohodlně tady a teď na našem webu zařazený v sekci svítidla! Máme pro vás akční zboží z této kategorie za outletovou cenu. To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty od výrobce Markslöjd. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Bílá stolní lampa s potiskem Markslöjd Family

Tato lampa s keramickým tělem už na vás čeká. Pokud si potrpíte na jednoduchost, ale zároveň nepohrdnete ani špetkou moderního stylu, rozhodně vás zaujme i její černý potisk. Objevte jedinečnost s Family od Markslöjd.


Designový kousek Bílá stolní lampa s potiskem Markslöjd Family, výška 61,5 cm jde pořídit bez problémů tady a teď na našem webu umístěný v rubrice svítidla! Připravili jsme zcela nové produkty ze zmíněné sekce za outletovou cenu! Nebojte, máme toho více, mrkněte na více kousků od dodavatele Markslöjd. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Béžovo-černá stolní lampa Markslöjd Cuscini

Lampa nekonvenčních tvarů Cuscinikeramické tělo v černé barvě a béžové textilní stínidlo. Pokud je i váš pokoj složený z těchto barev, najde si v něm své místo i tato lampa od značky Markslöjd.

Vynikající produkt Béžovo-černá stolní lampa Markslöjd Cuscini, máte možnost pořídit jednoduše tady a teď na našem webu v populární sekci stolní lampy a lampičky. Nyní můžete koupit zlevněné produkty z této rubriky za internetové ceny. To není vše, u nás nabízíme více! Podívejte se taky na více kousků od značky Markslöjd. Výběr toho nejlepšího najdete níže. V očích zákazníků popupární značka Markslöjd má ve stále nabídkce vynikající sortiment.

Béžovo-černá stolní lampa Markslöjd

Levný produkt Béžovo-černá stolní lampa Markslöjd seženete mimo jiné tady u nás v oblíbené kategorii stolní lampy a lampičky! Nyní si můžete vybrat ještě další kousky ze zmíněné sekce za super peníze.

Lampa nekonvenčních tvarů Cuscinikeramické tělo v černé barvě a béžové textilní stínidlo. Pokud je i váš pokoj složený z těchto barev, najde si v něm své místo i tato lampa od značky Markslöjd.