Růžová kancelářská židle se sametovým povrchem

Levný výrobek Růžová kancelářská židle se sametovým povrchem Actona Wendy jde pořídit lehce na našich stránkách v populární kategorii židle. Připravili jsme zlevněné výrobky z této známé kategorie za akční cenu! Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více. Podívejte se taky na další vybrané produkty od výrobce Actona. Najdete je níže na této stránce. U zákazníků oblíbená značka Actona vám může nabídnout top zboží. Však to vidíte sami.

Nenechte se při výběru kancelářské židle ochudit i o její estetickou stránku.

Sametový povrch dodá na eleganci, područky zase na kýžené pohodlnosti. Díky nastavitelné výšce ji navíc dokonale přizpůsobíte vašemu pracovnímu stolu.

Poznámka: Výška sedu je 43 – 56 cm.

87Světle růžová kancelářské židle Kave Home Einara

Tato stylová kancelářská židle Kave Home Einara propojuje design pohodlného křesla a praktičnost kancelářského nábytku s funkčními prvky.

Samozřejmostí je vybavení pojízdnými kolečky a také páčkou s možností nastavit výšku.

Sezení navíc zpříjemní měkké polstrování a textilní potah.


Tento levný produkt lze koupit rovnou tu v rubrice židle. Nyní si můžete pořídit zcela nové produkty z této známé sekce za internetové ceny!

85Růžová kancelářská židle Kokoon Rulio

Tento vynikající produkt Růžová kancelářská židle Kokoon máte možnost pořídit již dnes tu na našem webu ve známé rubrice židle. Nyní můžete koupit zlevněné produkty z této známé kategorie ve výhodné akci! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás také více kousků od dodavatele Kokoon. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Kokoon vyrábí kvalitní sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Pro domácí pracovnu i ke stolu mladé studentky. Jednoduchá kancelářská židle v optimistickém růžovém odstínu svým designem zapadne do moderního interiéru a potěší svou snadnou údržbou.

85Růžová kancelářská židle Actona Nora

I kancelářská židle k pracovnímu stolu může být stylová a originální. Vsaďte na růžovou elegantní krásku v sametovém vzhledu.

Výška sedáku se dá nastavit v rozmezí 44 – 54 cm.

O značce:
Actona je dánská značka , ve které je viditelný typický podpis severského designu .

Ač nábytek působí moderně a svěže, najdete v něm okaté náznaky minulosti, která ve Skandinávii přinesla zajímavý a neokoukaný design v retro stylu .


Oblíbený a kvalitní produkt lze sehnat také tady na našich stránkách umístěný v kategorii židle! Najděte si ještě další produkty ze zmíněné kategorie za výborné peníze.