Modrá pracovní židle Unique Furniture

I kancelářské židle mohou mít styl. Své o tom ví značka Unique Furniture, která přináší židli Milton s kolečky a polstrováním.

Sedadlo má nastavitelnou výšku 42 – 52 cm.
Celková výška židle je tak v rozmezí 81 – 91 cm.

Velmi žádaný kus můžete dostat taky tady na stránkách zařazený v rubrice kancelářské židle. Vyhledejte si ostatní výrobky ze zmíněné kategorie za parádní cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Unique Furniture pro své zákazníky prodává top sortiment Náš sortiment je široký, podívejte se taky na další kvalitní kousky značky Unique Furniture. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

65Modrá kancelářská židle Zuiver OMG

OMG je stylová židle, která vám zkrátka vezme dech. Je stabilní, nadčasová a snadno ji zakomponujete do svého domova.

Skvělé je také to, jak všestranná je. Bude se vyjímat jak u jídelního stolu, tak ve vaší kanceláři či pracovním koutku.

O značce:

Zuiver je oblíbená holandská značka, která dokazuje, že spojit dokonalý design s cenovou dostupností není nemožné. Tým designérů pracuje v kancelářích, které jsou vybaveny jejich vlastními kreacemi a které zároveň fungují jako značkový showroom. Tak moc tu mají vlastní nábytek rádi, tak moc mu tu důvěřují.

Hodně oblíbený kousek Modrá kancelářská židle Zuiver OMG lze nakoupit lehce tu na našich stránkách v oblíbené kategorii židle. Nyní si můžete vybrat parádní produkty z naší rubriky za báječnou cenu!