Černý elektrický ohřívač ENDERS

Díky této elektrické topné lampě můžete i během chladnějších měsíců prožít příjemné večery na terase. Tato sálavá lampa vydává bezpečné, příjemné sálavé infračervené teplo, které můžete nastavit na 2 úrovně výkonu: 900 W, 4500 W. Lampa je též navíc nastavitelná buďto horizontálně nebo vertikálně, a tak se přizpůsobí vašemu prostoru. Užijte si pozorování hvězd hezky v teple.

Tento neodolatelný produkt máte možnost pořídit bez obtíží tu umístěný v rubrice zahrada. Vyberte si skvělé výrobky ve zmíněné sekci za super cenu. Možná hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás více kvalitních produktů značky ENDERS. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární značka ENDERS vám může poskytnout velmi kvalitní zboží Nabídka platí do vyprodání zásob!

Černý závěsný elektrický ohřívač

Díky elektrické závěsné lampě můžete i během chladnějších měsíců prožít příjemné večery u stolu na terase. Tato sálavá lampa vydává bezpečné, příjemné sálavé infračervené teplo o výkonu 2 000 W a má také samostatně ovladatelné LED osvětlení. Součástí balení je výškově nastavitelný závěs z drátu se šroubovací karabinou. Tak si užijte pozorování hvězd nebo venkovní hodování hezky v teple.

Nový produkt Černý závěsný elektrický ohřívač ENDERS můžete dostat již dnes tady a teď na našich stránkách v populární rubrice zahrada! Získejte ještě jiné produkty z této populární kategorie v akci. U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete další kousky od dodavatele ENDERS. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Stříbrná tepelná elektrická lampa

Díky elektrické sálavé lampě můžete i během chladnějších měsíců prožít příjemné večery na terase. Tepelná lampa by měla stát alespoň 1 metr od stěny a více než 1 metr od stropu. Tato sálavá lampa vydává bezpečné, příjemné sálavé infračervené teplo, které můžete nastavit na 3 úrovně výkonu: 900 W, 1 200 W a 2 100 W Lampa je též navíc výškově nastavitelná díky aretační svorce (min. výška je 1,6 m). Tak si užijte pozorování hvězd hezky v teple.


Tento vynikající produkt Stříbrná tepelná elektrická lampa ENDERS jde sehnat pohodlně tu na webu v rubrice zahrada. Prozkoumejte zlevněné produkty z naší sekce za rozumné peníze! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty od výrobce ENDERS. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

76Stříbrný nástěnný elektrický ohřívač ENDERS Madeira

Díky této elektrické topné lampě můžete i během chladnějších měsíců prožít příjemné večery na terase. Tato sálavá lampa vydává bezpečné, příjemné sálavé infračervené teplo, které můžete nastavit na 3 úrovně výkonu: 750 W, 1 500 W a 2 000 W. Ohřívač je v sadě s dálkovým ovládáním a nástěnným držákem, díky kterému si nastavíte úhel požadovaného sklonu. Užijte si pozorování hvězd hezky v teple.


Kvalitní a levný kousek Stříbrný nástěnný elektrický ohřívač ENDERS Madeira lze pořídit pohodlně tady a teď na našem webu v rubrice zahrada. Pořiďte si ostatní produkty z této sekce za parádní cenu!