Dřevěný dekorativní vánoční stromek Spira Large

Vánoční strom od značky Spira má chytrý spirálový tvar, díky kterému ho hbitě složíte, i kdyby Ježíšek už klepal na okno. Zároveň je velmi skladný a nebude vám v povánočním období nikde překážet.

Zavěsit na něj můžete vaše oblíbené ozdoby nebo lehké dekorace z filcu společně s dřevěnými ozdobami Spira. Na vršek pak stačí umístit hvězdu od stejné značky a nechat působit vánoční atmosféru na plno.

Poznámka: Maximální nosnost stromečku je 5,5 kg.


Vynikající produkt jde nakoupit právě tu ve známé sekci vánoční umělé stromečky! Nyní si můžete koupit ještě podobné výrobky z této oblíbené sekce na pár kliknutí.

Dřevěný dekorativní vánoční stromek Spira

Spirálový vánoční stromek od značky Spira potěší každého milovníka přírodních bytových doplňků. Sluší mu to na svátečně prostřeném stole i na poličce, obzvlášť pokud ho ozdobíte lehkými dekoracemi z filcu společně s dřevěnými ozdobami od stejné značky. Na vršek pak stačí už jen umístit hvězdu od stejné značky a nechat působit vánoční atmosféru na plno.

Poznámka: Maximální nosnost stromečku je 4,5 kg.


Tento levný produkt Dřevěný dekorativní vánoční stromek Spira Small, výška 85 cm můžete najít nyní tady u nás ve známé rubrice vánoční umělé stromečky! Mrkněte na podobné kusy z této oblíbené kategorie za báječnou cenu. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží od značky Spira. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Dřevěná dekorace ve tvaru

Přivítejte vánoční čas s dřevěnou dekorací značky Green Gate.

Ozdoba se bude skvěle vyjímat na vašem pracovním nebo televizním stolku, v knihovně nebo na okenním parapetu, kde bude předávat sváteční pohodu i vašim sousedům.

Tento kouske je vyroben z kvalitního dřeva stromu pavlovnie.

Tento výjimečný produkt je k sehnání zrovna tu v oblíbené sekci sochy a sošky! Vyberte si nové produkty z této populární rubriky za mimořádně nízkou cenu! U nás vám nabízíme více, mrkněte také na více skvělých produktů od dodavatele Green Gate. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Set dřevěného vánočního stromku

Ve slevě tento produkt můžete pořídit přímo na stránkách umístěný v kategorii vánoční umělé stromečky! Nyní si můžete vybrat kvalitní produkty ve zmiňované rubrice za nejnižší cenu! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také více skvělých produktů od výrobce Nature Home. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zkuste o vánocích vsadit na neobvyklý stromek v minimalistickém designu. Tento od značky Nature Home je celý ručně vyrobený ze dřeva ze Slovinských lesů. Neobsahuje žádné kovové ani plastové součástky.

Stromek se dá jednoduše rozložit a uskladnit na další vánoční sezónu.

Stromek se skládá z 8 jednotlivých větviček a součástí balení je i 14 ozdob z terakoty.

Dřevěná dekorace ve tvaru sněhuláka Dakls

Ve slevě tento produkt Dřevěná dekorace ve tvaru sněhuláka Dakls, výška 14,2 cm můžete koupit aktuálně na našem webu zařazený v kategorii ostatní drobné dekorace! Nyní si můžete pořídit jiné produkty z této oblíbené kategorie v bezva akci! To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Mrkněte také na další skvělé kousky od výrobce Dakls. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Přivítejte vánoční čas s dřevěnou dekorací oblíbené značky Dakls.

Ozdoba se bude skvěle vyjímat na vašem konferenčním stolku, v knihovně nebo na okenním parapetu, kde bude předávat vánoční pohodu i vašim sousedům.

Dřevěná dekorace ve tvaru stromu Dakls

Přivítejte vánoční čas s dřevěnou dekorací oblíbené značky Dakls.

Ozdoba se bude skvěle vyjímat na vašem konferenčním stolku, v knihovně nebo na okenním parapetu, kde bude předávat vánoční pohodu i vašim sousedům.

Sada 10 dřevěných vánočních dekorací Spira Medium

Vánoce jsou radostným obdobím, kdy zdobíme snad vše, co nám přijde pod ruku a drobných dekorací není nikdy dost. Třeba tyto dřevěné si rozumí s vánočním stromkem Spira, ale i věncem na dveřích nebo jehličnatou větvičkou ve váze.

Ozdoby nejsou vhodné na stromek Spira Mini.