Bílá stojací lampa s dřevěnou kostrukcí Woodman Floor

Pořiďte si domů stylovou stojací lampu, která je ukázkou toho, jak skvěle a citlivě se dá propojit nadčasový design s tradicí. Za jeho návrhem stojí designér Leonhard Pfeifer se svojí značkou Woodman. Součástí lampy je i odkládací prostor, takže se hodí jak k pohovce, tak i třeba do předsíně.

O ZNAČCE
Leonhard Pfeifer je designér, jehož tatínek vlastnil antik se starožitným nábytkem. A asi právě odtud pochází inspirace k designu nábytku Woodman, do kterého Leonhard vnáší krásnou kombinaci kvalitního zpracování, nadčasového designu i trochu toho retro nádechu.

Manuál k montáži produktu najde zde.


Hodně žádaný produkt můžete nakoupit již dnes tu na webu zařazený v sekci svítidla! Nyní si můžete pořídit akční produkty z této oblíbené sekce za nejlepší ceny!

Béžová stojací lampa z dřevěné dýhy Bulb

Stojací lampa navržena v duchu aktuálních trendů a zároveň prostoupena nadčasovostí. Okouzlující vzhled podporuje stínítko s dýhovou kresbou ve spojení s pergamenovým papírem.

Kolekci Ocho mají na svědomí designéři, kteří vkládají do každého osvětlení své srdce a roky zkušeností. Pokud právě hledáte světlo do ložnice či obývacího pokoje, které dýchá modernou a je zhotoveno z pečlivě vybraných materiálů, tady ho máte.

Stínidlo je vyrobeno z laminované látky, která přispívá k příjemnému tlumenému svitu. Ovšem průměr stínítka 45 cm zaručuje, že se světlo spolehlivě rozptýlí i ve větší místnosti.


Tento akční výrobek Béžová stojací lampa z můžete pořídit bezprostředně tu zařazený v rubrice svítidla. Získejte ještě ostatní kousky z této kategorie jednoduše online! Naše nabídka je široká, máme v nabídce také další zboží od dodavatele Bulb Attack. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Výrobce Bulb Attack prodává prvotřídní výrobky

Stojací lampa s kovovými

Tento neodolatelný kousek můžete sehnat právě teď u nás v populární kategorii svítidla. Nyní si můžete pořídit další výrobky ve zmiňované rubrice jednoduše online. Věhlasná značka loomi.design vám poskytuje špičkové zboží.

Jednou ze zásad bydlení podle stylu Hygge je jednoduchost. Přesně to splňuje tato stojací lampa od značky Bonami Essentials.

Jednoduchý a čistý design tolik milovaný skandinávci se v ní nezapře. Váš obývací pokoj prozáří díky stínidlu v bílé barvě příjemným světlem. Dřevěné nohy ocení milovníci přírodních materiálů a díky vypínači s nášlapným mechanismem si snadno rozsvítíte kdykoliv se vám zachce.

Černá lampa s dřevěnými nohami Zuiver

Ladná jako laň, výjimečná jako příroda sama.

Stojací lampa Tripod od značky Zuiver je výrazem minimalistického přístupu i ztělesněním nápadu, který jen tak nepotkáte. Klasická trojnožka, jakou známe třeba z malířských stojanů, se v tomto případě stala základní oporou lampy a je zajímavým i velmi stabilním způsobem, jak jí dát tu správnou rovnováhu.

Textilní stínítko je pak už jen třešničkou na dortu, která dodává lampě ten správný drive. Je vyrobeno z textilie a ke kovové konstrukci je připevněno suchými zipy.

Kvalitní a oblíbený produkt Černá lampa s dřevěnými nohami Zuiver Tripod je dostupný rovnou tu na webu v oblíbené rubrice svítidla. Nyní si můžete vybrat zcela nové produkty z této kategorie jednoduše online. Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také další kvalitní kousky od dodavatele Zuiver. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Přední značka Zuiver nabízí špičkové zboží. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Stojací lampa z dubové dýhy Sotto Luce TSURI

Kvalitní a levný produkt Stojací lampa z dubové dýhy Sotto Luce TSURI XL, ø 45 cm můžete sehnat zrovna tady na našich stránkách v oblíbené sekci svítidla. Nyní můžete najít oblíbené produkty z naší kategorie na pár kliknutí.

Pro milovníky dřeva si v Sotto Luce připravili speciální kolekci. A to se stínidly ze dřeva. Vyniknou v minimalistickém interiéru plném dřevěného nábytku a jsme si téměř stoprocentně jisti, že si jich všimne opravdu každý, kdo vejde do místnosti.