Bílý dětský toaletní stolek z borovicového

Pro malé parádnice a krasomily, které se z pomocí pár třpytivých doplňků promění z princezny ve vílu a obráceně.

Kritérií pro výběr dětského nábytku máme tolik, že by z toho nejednomu rodiči šla hlava kolem. Proto jsme rádi, že na trhu nacházíme značky jako Vipack na jejichž výrobky si s klidem vsadíme. Jsou bezpečné, odolné a esteticky obstojí i u malých designérů, kteří si utváří vlastní osobitý názor na okolní svět.

Vysoce kvalitní produkt máte možnost pořídit zrovna tu na stránkách umístěný v rubrice dětské stoly a stolky! Nyní pořídíte unikátní produkty ve zmiňované sekci za extra cenu. Populární dodavatel Vipack pro své zákazníky poskytuje špičkové výrobky. Udělejte si radost!

86Dětský dřevěný toaletní stolek Djeco Flora

Ve slevě produkt Dětský dřevěný toaletní stolek Djeco můžete pořídit rovněž u nás ve známé sekci dětské hračky! Najděte si ostatní kusy ve zmiňované rubrice za akční cenu. To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů značky DJECO. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vlastní zkrášlovací místo rozzáří oči každé malé parádnice víc než všechny třpytky dohromady. Značka Djeco přináší bohatě vybavený toaletní stolek s nerozbitným zrcadlem a 2 šuplíčky.

Set obsahuje 2 gumičky, dřevěný náramek, kartáč, rtěnku a lak na nehty na hraní.

Velikost stolečku: 41 x 28,8 x 18,6 cm.

Velikost balení: 30,5 x 20,5 x 9 cm