Bílý dětský stoleček z masivního borovicového dřeva

Hrají si rády vaše děti na čajový dýchánek? Nebo jim jen chcete vytvořit vlastní jídelní a hrací koutek? Pak jim do něj pořiďte stoleček, který přesně vyhovuje svojí dětskou velikostí.

Baby je kolekce dětského nábytku, pro níž se stalo inspirací slunné Španělsko. A tak sama kolekce vyniká příjemnými tvary, milou světlou barvou a čistým, svěžím dojmem.

Kolekce je vyrobena z poctivého borovicového masivu, který pochází z certifikovaných polských lesů.


Levný produkt Bílý dětský stoleček z masivního borovicového dřeva Pinio Baby dostanete prostě tady na našem webu v populární sekci dětské psací stoly. Nyní koupíte kvalitní produkty z této rubriky za výhodnou cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Pinio nabízí vysoce kvalitní výrobky. Přesvědčte se sami!

86Dětský dřevěný toaletní stolek Djeco Flora

Ve slevě produkt Dětský dřevěný toaletní stolek Djeco můžete pořídit rovněž u nás ve známé sekci dětské hračky! Najděte si ostatní kusy ve zmiňované rubrice za akční cenu. To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů značky DJECO. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vlastní zkrášlovací místo rozzáří oči každé malé parádnice víc než všechny třpytky dohromady. Značka Djeco přináší bohatě vybavený toaletní stolek s nerozbitným zrcadlem a 2 šuplíčky.

Set obsahuje 2 gumičky, dřevěný náramek, kartáč, rtěnku a lak na nehty na hraní.

Velikost stolečku: 41 x 28,8 x 18,6 cm.

Velikost balení: 30,5 x 20,5 x 9 cm