Tapeta do dětského pokoje Art

Originální, překrásná tapeta, která se stane unikátní ozdobou jakéhokoli interiéru.

K dispozici je o šířce 48 cm a délce 10 m a na zeď ji umístíte velmi snadno (instrukce jsou součástí balení). Při standardní výšce zdí (2,4 m nebo méně) nalepíte 4 pruhy tapety, tedy pokryjete šířku zdi 1,92 m.

Art For Kids, dětské doplňky dětmi inspirované

Děti jsou odvážné, kreativní a legrační. A to francouzskou značku Art For Kids inspiruje ke tvorbě doplňků a dekorací, jejichž design se pyšní stejnými přívlastky.

Art For Kids vás zve do světa zasvěceného bezmezné dětské fantazii, do světa, který učaruje jak těm nejmenším, tak jejich rodičům. Tyhle kousky jsou tak úžasně hravé, a přesto vkusné a originální, že si je budete chtít dopřát i vy sami.

Děti touží po tom mít svůj pokojík vyzdobený podle svých přání a snů. Rodiče si zase přejí, aby se hodil ke zbytku interiéru. A přesně to produkty od Art For Kids dokáží.

Jsou kvalitní, bezpečné a ekologické.

Hodně žádaný produkt Tapeta do dětského pokoje Art For Kids Vintage, 48 x 1000 cm můžete nakoupit právě teď tady na webu v rubrice dětské tapety! Nyní si můžete pořídit ostatní zboží z této oblíbené kategorie na pár kliknutí. To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více. Mrkněte na další kvalitní produkty od dodavatele Art for Kids. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Art for Kids dlouhodobě prodává kvalitní zboží. Udělejte radost sami sobě!