Dětská bavlněná deka Pinio Sawanna

Deka Sawanna od značky Pinio se pyšní bavlnou z jedné strany a sametovým povrchem z té druhé. Díky tomu je velmi příjemná na dotek. Je ideální přikrývkou do dětské postýlky nebo třeba do kočárku.

Tento neodolatelný výrobek můžete sehnat aktuálně na našem webu ve známé rubrice dětské deky. Vyhledejte si parádní produkty ve zmíněné sekci za internetové ceny! U nás vám nabídneme víc, mrkněte na další zboží od výrobce Pinio. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Pinio má ve stále nabídkce velmi kvalitní výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Modrý přehoz do dětské postýlky

Není nad to se zachumlat do měkoučkého přehozu Tiseco Home Studio, který vaše dítko obejme a zahřeje po dlouhém náročném dni. Mějte ho stále po ruce na pohovce nebo ho použijte jako stylový přehoz do postýlky. Při mrazivých zimních nocích se bude hodit i jako přídavná přikrývka.

Unikátní a žádaný kus lze koupit v pohodě na webu umístěný v rubrice přehozy přes postel. Nyní můžete získat další produkty z této oblíbené kategorie za zcela nejnižší cenu!