Šedá dětská vyvýšená postel se skluzavkou Vipack Pino

Šedá dětská vyvýšená postel se skluzavkou Vipack Pino, 90 x 200 cm

Akční produkt Šedá dětská vyvýšená postel máte možnost pořídit nyní tady u nás v rubrice dětské postele. Nyní můžete získat ostatní produkty z této rubriky za výprodejovou cenu!

Bílá dětská vyvýšená postel se

Bílá dětská vyvýšená postel se skluzavkou Vipack Pino, 90 x 200 cm


Tento kvalitní kousek Bílá dětská vyvýšená postel se skluzavkou Vipack Pino, 90 x 200 cm je k sehnání právě zde tu na našem webu umístěný v sekci dětské postele! Najděte si unikátní výrobky z této rubriky snadno online.

Bílá dětská vyvýšená postel se skluzavkou Flexa

Podpořte dětskou hravost s postelí White se skluzavkou od značky Flexa. Povrch postele tvoří dřevotříska s lakovaným povrchem. Doplňují ji nohy z dubového dřeva. Má zábrany ze všech stran, nemusíte mít tedy strach, že by se v noci vaše dítko dostalo přes okraj postele. Bílá barva v kombinaci s dřevěnými detaily tvoří skvělý kus nábytku, který snadno sladíte s interiérem ve skandinávském stylu.

Bílá vyvýšená dětská postel

Oblíbený produkt Bílá vyvýšená dětská postel se skluzavkou je k dostání rovněž tady na našem webu zařazený v kategorii dětské postele! Nyní si můžete pořídit jiné produkty ze zmíněné rubriky za výborné peníze!

Postel je jedním z nejdůležitějších kusů nábytku. Pořiďte vašim potomkům takovou, která je jak funkční a bezpečná, tak krásná na pohled. Skluzavka je perfektním zpestřením dětského nábytku. Nahoru se leze po žebříku a ráno se snadno dá sklouznout dolů. Zní vám to jako sen každého dítěte? Nám tedy ano.

Tento kousek z borovicového masivu nechá díky průhledné lazuře vyniknout svou překrásnou kresbu.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí.

Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design Award.