Burgundsky červený závěs AmeliaHome Pleat

Závěsy od značky AmeliaHome jsou interiérovým doplňkem, který dokáže doladit vzhled vašeho pokoje. Dodají vašemu interiéru teplo, jemnost a útulnost. Navíc nepropustí jediný sluneční paprsek.

Zavěsit je můžete jak pomocí háčků, tak i přímým natažením na garnýž.

Míra zatemění je 90%.

Červený závěs se sametovým povrchem

Dodejte vašemu interiéru na útulnosti i soukromí tímto moderním závěsem Peacock. Pyšní se hladkým a lehce třpytivým materiálem se sametovým povrchem, který se postará o neotřelý a elegantní vzhled.

Míra zatemnění je 77 %.

87Červený závěs se sametovým povrchem AmeliaHome Velvet

Závěsy jsou šikovným řešením, jak dodat interiéru na útulnosti i designovém osvěžení. Porozhlédněte se při výběru na značku AmeliaHome.

Míra zatemnění je 77%.

Červený závěs se sametovým povrchem AmeliaHome

Dodejte vašemu interiéru na útulnosti i soukromí tímto moderním zatemňovacím závěsem Veras. Pyšní se hladkým a lehce třpytivým materiálem se sametovým povrchem, který se v kombinaci s metalickým potiskem postará o neotřelý a elegantní vzhled.

Tmavě červený závěs AmeliaHome

Závěsy jsou šikovným řešením, jak dodat interiéru na útulnosti i designovém osvěžení. Porozhlédněte se při výběru na značku AmeliaHome.

Jejich upevnění je možné jak pomocí háčků, tak i přímým natažením na garnýž.

Míra zatemnění je 90%.

Červený sprchový závěs Wenko Puro

Kvalitní a žádaný produkt Červený sprchový závěs Wenko Puro, 180 x 200 cm lze pořídit taky tu na našem webu umístěný v kategorii koupelnové závěsy! Nyní pořídíte zcela nové kousky ve zmiňované sekci za skvělou cenu! Přední výrobce WENKO vám může poskytnout špičkové zboží. Vždyť to vidíte sami.

Přetvořte svou koupelnu v soukromý lázeňský rezort díky kolekci nápaditých sprchových závěsů od oblíbené značky Wenko.

Vyladěné kousky v neutrálních uklidňujících barevných tónech a jednoduché linie dodají koupelně nadčasový styl a eleganci.

Červený zatemňovací závěs AmeliaHome Eyelets Rose

Se závěsem značky DecoKing dodáte celé místnosti honosný nádech a zároveň splní svou praktickou funkci na jedničku. Vybrat si tento kousek můžete z několika barevných provedení.

Unikátní a oblíbený výrobek Červený zatemňovací závěs AmeliaHome Eyelets je dostupný právě teď tady u nás v oblíbené kategorii závěsy. Nyní koupíte ještě podobné produkty ve zmíněné sekci za rozumné peníze! To však není všechno, nebojte, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další kousky značky AmeliaHome. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

87Červený závěs k posteli Flexa Tree House

Doplňte dětskou postel Tree House o textilní závěs, díky kterému vznikne nedobytná pevnost.

Poznámka:
Závěs připevníte pomocí suchého zipu. Délka se poté dá nastavit na 44,1 cm nebo 62,6 cm.


Levný produkt Červený závěs k posteli Flexa Tree House lze zakoupit prostě tu na stránkách ve známé rubrice dětské závěsy. Máme pro vás zlevněné výrobky ve zmiňované sekci v bezva akci! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! Máme v nabídce však také více kvalitních produktů od dodavatele Flexa. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Sada 2 červených girland k posteli Flexa

Doplňte dětskou postel Tree House o veselou textilní girlandu.

Poznámka:
Závěs připevníte pomocí suchého zipu.

Délky jednotlivých kusů:
• kratší: 86,1 cm
• delší: 196,8 cm

Tento akční produkt pořídíte již dnes tady na webu v sekci dětské závěsy! Máme pro vás podobné kusy z této oblíbené rubriky na pár kliknutí! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty od značky Flexa. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.