Světlý přírodní konferenční stolek z dubového dřeva Rowico Ness

Konferenční stůl je nutnost pro téměř každý obývací prostor. Značka Rowico přináší tento světlý kousek z řady Ness. Nohy jsou vyrobeny z masivního dubového dřeva s bílým pigmentem. Stejně tak deska, jejíž povrch je ošetřen olejem. Zaujmout vás může především svou délkou 160 cm, která zaručuje dostatečný prostor na různé dekorace, či občerstvení pro případné návštěvy. Skvěle se hodí do interiérů v moderním stylu. Nejlépe však vypadá v kombinaci s pohovkou ze stejné řady.

Poznámka: Doporučujeme povrch před použitím ošetřit průhledným olejem. Ošetření je potřeba opakovat 2 – 3x ročně.

Oblíbený produkt Světlý přírodní konferenční stolek z dubového dřeva Rowico můžete získat ještě tu na webu v populární kategorii konferenční stolky! Nyní pořídíte podobné zboží z této kategorie za příznivou cenu! Nebojte, máme toho více, mrkněte také na další skvělé kousky od výrobce Rowico. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků popupární značka Rowico dlouhodobě prodává špičkové výrobky.

Bílý konferenční stůl s porcelánovou deskou WOOOD

Hodně prodávaný produkt jde koupit právě tady u nás umístěný v rubrice konferenční stolky. Nyní si můžete vybrat akční produkty ve zmíněné kategorii za skvělou cenu! Naše nabídka je široká, u nás najdete více kvalitních produktů od značky WOOOD. Najdete je níže na této stránce.

Sníte o moderním obývacím pokoji?

Značka WOOOD přesně ví, co je v takovém prostoru potřeba. Třeba takový konferenční stůl musí být krásný na pohled, ale nesmí se zapomenout ani na kvalitní provedení.

Stůl s bílým podnožím a deskou

Konferenční stolek patří do obývacího pokoje stejně tak jako měsíc na noční oblohu. Bez něj to zkrátka nejde. Doplňte oblíbené křeslo a pohodlnou pohovku tímto designovým fešákem z nabídky značky Custom Form.

Deska stolku je vyrobena z masivního dubového dřeva. a jeho zajímavě pojaté nohy z kovu vás také nadchnou. Navíc pokud máte rádi minimalistický design, není co řešit.

Kvalitní a levný kus Stůl s bílým podnožím a můžete najít jednoduše tady na našem webu ve známé kategorii odkládací stolky! Nyní si můžete koupit zlevněné produkty z naší kategorie za příznivou cenu! Přední výrobce Custom Form dlouhodobě poskytuje top sortiment. Nakupujte výhoděn u nás!

Tmavý přírodní konferenční stolek z dubového dřeva Rowico

Konferenční stůl je nutnost pro téměř každý obývací prostor. Značka Rowico přináší tento kousek z řady Ness. Nohy jsou vyrobeny z masivního dubového dřeva s bílým pigmentem. Stejně tak deska, jejíž povrch je ošetřen olejem. Zaujmout vás může především svou délkou 160 cm, která zaručuje dostatečný prostor na různé dekorace, či občerstvení pro případné návštěvy. Skvěle se hodí do interiérů v moderním stylu. Nejlépe však vypadá v kombinaci s pohovkou ze stejné řady.

Poznámka: Doporučujeme povrch před použitím ošetřit průhledným olejem. Ošetření je potřeba opakovat 2 – 3x ročně.

Exkluzivní produkt Tmavý přírodní konferenční stolek z dubového dřeva Rowico Ness, 160 x 60 cm lze získat v pohodě tady u nás v kategorii konferenční stolky! Nyní můžete získat akční produkty ve zmíněné sekci za internetové ceny.

Konferenční stůl s bílou

Při navrhování tohoto konferenčního stolu Arena se designéři značky Skandica nedrželi při zemi a opravdu si vyhráli s kombinacemi tvarů, materiálů a barev. Stolek tak skvěle doplní nebo ozvláštní interiéry zejména v populárním glamour stylu.

Arena je skutečně designérské dílo. Asymetrický rám stolku podpírá 2 odkládací desky. Vrchní oválná deska je v bílé barvě a má tloušťku 36 mm, zato ta spodní v dubovém dekoru je kulatého tvaru a její tloušťka je 18 mm.

Navíc právě tato kombinace barev je tou úplně nejprodávanější v letošním roce.


Tento kvalitní a levný kus máte možnost pořídit mimo jiné na našem webu umístěný v sekci konferenční stolky! Nyní pořídíte oblíbené kusy z této rubriky za zcela nejnižší cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka SKANDICA svým zákazníkům nabízí prvotřídní výrobky.

87Bílý konferenční stolek Rowico Dellingr

Kulatý stůl, který může směle konkurovat tomu z legendy o králi Artušovi. Nevejde se k němu sice tolik rytířů, jako k tomu mytickému, zato krásy pobral zajisté víc. Je pevný, jeho nohy byly vyrobeny z masivního dubového dřeva.

Doplňte jej oblíbenou květinou v květináči nebo obrázkem, anebo si na něm vychutnejte šálek vroucí kávy. Společnost vám bude dělat jemná vůně dubu a atmosféra lesa.

Velmi žádaný produkt Bílý konferenční stolek Rowico Dellingr, ⌀ najdete bezstarostně na našem webu ve známé sekci konferenční stolky! Pořiďte si akční výrobky ve zmíněné sekci za výhodnou cenu!