Stojací zrcadlo v bílém rámu Styler Sicilia

Zrcadel není v interiéru nikdy dost. Nejen, že dokážou šikovně opticky zvětšit prostor, díky minimalistickému provedení nenásilně doladí vzhled vašeho interiéru.

Dobré vědět: Samotná velikost zrcadla bez rámu je 40 x 140 cm.


Unikátní kus Stojací zrcadlo v bílém rámu Styler Sicilia, 46 x 146 cm můžete dostat taky na stránkách v populární kategorii zrcadla! Nyní můžete koupit parádní produkty ve zmíněné kategorii z pohodlí domova! Věhlasná značka Styler má na skladě top produkty. Přesvědčte se! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také další vybrané kousky značky Styler. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Bílé stojací zrcadlo s policí

Design produktů značky Tomasucci je nejen krásný, ale také víceúčelový.

Především zastává roli moderního doplňku, jenž doplní každou místnost dle aktuální potřeby. Kromě estetického doteku ovšem daný pokoj doplní i o svou nepřehlédnutelnou praktickou stránku. A co je lepšího, než když se skloubí krásný vzhled a dokonalá funkčnost?


Hodně žádaný produkt naleznete rovněž na webu ve známé kategorii zrcadla. Vyberte si ještě jiné produkty z této sekce za super peníze. Známý dodavatel Tomasucci dlouhodobě dodává kvalitní výrobky. Nové kousky každý den! To není vše, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce ovšem další skvělé produkty značky Tomasucci. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Bílé stojací zrcadlo Stand

Žít s málem lze, pokud máte kolem sebe dokonale minimalistické a zcela multifunkční věci. A toto zrcadlo řešené tak, aby skvěle doplnilo váš interiér, ať už je jakýkoliv!


Tento zlevněný výrobek Bílé stojací zrcadlo Stand jde nakoupit právě tady u nás zařazený v rubrice zrcadla. Nyní můžete koupit unikátní produkty ve zmíněné kategorii jednoduše online! U nás vám nabízíme více, u nás najdete více skvělých kousků od výrobce White Label. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Bílá stojací šperkovnice se zrcadlem a

Se zrcadlem značky Bonami Essentials budete každé ráno vědět, kdo je v zemi nejkrásnější. Nebudeme ale soudit knihu podle obalu. To nejdůležitější se vždy skrývá uvnitř. A tak je tomu i s elegantní šperkovnicí Bien.

Zrcadlové sklo skrývá dostatečně prostornou šperkovnici, kde můžete uchovat jakékoliv poklady. Díky praktickým věšáčkům a poličkám si každý šperk najde své místo.

Aby byly vaše poklady jako v bavlnce, jsou vnitřní stěny šperkovnice vyloženy materiálem, který připomíná samet. Šperkům tak nehrozí žádné poškrábání.

Nejprodávanější produkt máte možnost nakoupit aktuálně tady u nás ve známé rubrice šperkovnice. Podívejte se na podobné zboží ve zmíněné sekci za parádní cenu.

Stojací zrcadlo s bílým rámem Styler Sicilia

Už dlouho neplatí, že stojací zrcadlo je jen výsadou šatny. Tento praktický kousek oceníte i jako interiérový doplněk, nebo před ním můžete trénovat prezentace na pracovní meetingy či pohovory. Zkrátka, o fantazii není nouze.

Velikost samotného zrcadla (bez rámu) je 40 x 140 cm. Tloušťka je 3,2 cm.

Exkluzivní kus najdete také na našem webu v sekci zrcadla! Nyní můžete získat akční výrobky ze zmíněné rubriky za výborné peníze. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! U nás totiž najdete další vybrané kousky značky Styler. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Styler vám může nabídnout špičkový sortiment Udělejte si radost.

Stojací věšák z masivního dubového

Vzdušný, minimalistický i praktický. Takový je stojací věšák z kolekce Hook.

Je propojením všech těchto prvků, které z něj tvoří dokonalý doplněk do chodby, kde mu bude skvělým partnerem velké zrcadlo i osobitý obraz.

Vlastnosti dubového dřeva
Dubové dřevo je díky své hustotě 0,75 g/cm3 velmi tvrdé a silné. Je odolné vůči hmyzu, houbám, plísním a výrazným vlhkým a suchým podmínkám.

Právě z toho důvodu bylo využíváno již za dob vikingů. A ani v dnešní době se mu žádný jiný typ dřeviny nevyrovná.

Jak pečovat o dubové dřevo
Aby vám nábytek Gazzda sloužil v plné síle celá desetiletí, měli byste o něj i správně pečovat. Prach a drobné nečistoty stačí pouze otřít bavlněným hadříkem.

Objeví-li se ale na nábytku jemné šrámy, šmouhy, nebo se jim chcete jen preventivně vyhnout, doporučujeme sáhnout po sadě na péči o světlý dubový nábytek od stejnojmenné značky.

O značce Gazzda
Gazzda pochází z Bosny a Hercegoviny, země s panenskou přírodou i pohnutou minulostí. Tyto prvky se promítají i do nábytku Gazzda, jehož minimalistický design si zachovává svou ikonickou osobitou tvář.

Právě díky svému jedinečnému designu se může tato značka pyšní několika mezinárodními oceněními, mezi něž patří například Red Dot Design Awards či Interior Innovation Award.


Oblíbený produkt Stojací věšák z masivního dubového dřeva s bílým detailem Gazzda Hook je k dispozici teď tady na webu v rubrice věšáky! Nyní pořídíte kvalitní zboží z této populární sekce za báječnou cenu! Věhlasný dodavatel Gazzda vám může poskytnout vysoce kvalitní výrobky

Bílé kosmetické stojací zrcadlo Noale

Jestli hledáte jednoduché, ale plně funkční a praktické koupelnové zrcadlo, které umí i zvětšovat, jste na správné adrese. Na adrese jménem Wenko!