Bavlněný běhoun na stůl Green

Bavlněný běhoun na stůl Green Gate Laerke, 45 x 140 cm


Tento akční a ve slevě výrobek lze pořídit taky na webu v rubrice běhouny na stůl! Připravili jsme pro vás ostatní kusy z naší rubriky snadno online! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také další prověřené zboží od značky Green Gate. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Bavlněný běhoun na stůl Green

Bavlněný běhoun na stůl Green Gate Ailis, 45 x 140 cm


Velmi oblíbený výrobek máte možnost nakoupit právě teď tady u nás umístěný v rubrice běhouny na stůl. Podívejte se na ještě podobné produkty z této známé kategorie za outletovou cenu. Oblíbený dodavatel Green Gate dlouhodobě nabízí top zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme! Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte na více produktů od dodavatele Green Gate. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Bavlněný běhoun na stůl

Bavlněný běhoun na stůl Green Gate Elwin, 45 x 140 cm

Tento zlevněný produkt naleznete bezstarostně tady u nás umístěný v sekci běhouny na stůl! Nyní můžete získat skvělé produkty ve zmiňované kategorii za outletovou cenu! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás další kvalitní zboží od značky Green Gate. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Green Gate pro vás připravuje kvalitní sortiment. A to je teprve začátek!

Bavlněný běhoun na stůl Green

Bavlněný běhoun na stůl Green Gate Fallulah, 45 x 140 cm


Levný produkt Bavlněný běhoun na stůl Green lze získat bez obtíží tu v oblíbené kategorii běhouny na stůl! Pořiďte si parádní zboží z této populární sekce za super cenu! V očích zákazníků populární výrobce Green Gate dodává vysoce kvalitní výrobky Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete další skvělé kousky od dodavatele Green Gate. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Bavlněný běhoun na stůl Green Gate

Bavlněný běhoun na stůl Green Gate Jacobe, 45 x 140 cm

Velmi oblíbený produkt Bavlněný běhoun na stůl Green Gate Jacobe, 45 x 140 cm máte možnost pořídit rovněž tady na stránkách umístěný v sekci běhouny na stůl! Nyní můžete koupit akční výrobky z této známé kategorie jednoduše online. Máme toho více, u nás v nabídce najdete více skvělých kousků od dodavatele Green Gate. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Bavlněný běhoun na stůl

Bavlněný běhoun na stůl Green Gate Aslaug, 45 x 140 cm


Výjimečný a žádaný produkt můžete najít jednoduše na webu zařazený v sekci běhouny na stůl. Nyní můžete získat ostatní zboží ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu. To však není vše, naše nabídka je široká. U nás v nabídce najdete další zboží značky Green Gate. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Červený běhoun na stůl se sametovým

Zútulněte váš domov běhouny na stůl s metalickým potiskem z kolekce Veras od značky AmeliaHome. Charakteristické jsou hladkým a jemně třpytivým materiálem, který se navíc pyšní i hebkým sametovým povrchem.

Tento akční a ve slevě produkt naleznete lehce tady na webu ve známé kategorii běhouny na stůl! Vyberte si akční produkty ze zmíněné rubriky ve výhodné akci!

Bavlněný běhoun na stůl Butter Kings Rising

Vybavte si kuchyni a jídelnu se vším všudy, včetně nepostradatelných doplňků, které celé místnosti dodají život. Česká značka Butter Kings dbá na kvalitu i osobitý design, což dokládá i tento běhoun na stůl ze 100% bavlny. Vlákna jsou savá, prodyšná a vydrží i několik dekád.

TIP: Vylaďte si interiér na maximum a slaďte mezi sebou ostatní kousky ze stejné kolekce.


Kvalitní a velmi žádaný produkt máte možnost koupit lehce tady na stránkách umístěný v sekci běhouny na stůl. Nyní získáte ostatní produkty z této známé rubriky za báječnou cenu.

Zelený běhoun na stůl s příměsí

Bohatě zdobený běhoun značky Tierra Bella oživí desku vašeho stolu a do kuchyně či jídelny vnese unikátní atmosféru.

Díky příměsi lnu (30%) je textilie pevná, prodyšná a lépe odolává nečistotám. Svůj tvar si uchová i po častém praní.


Zajímavý kousek Zelený běhoun na stůl s příměsí lnu Tierra Bella Larkspur, 45 x 140 cm naleznete zrovna tady na našem webu v rubrice běhouny na stůl! Nyní si můžete koupit jiné produkty ve zmíněné rubrice za skvělou cenu. Oblíbená značka Tierra Bella svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní produkty. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete další kousky značky Tierra Bella. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Béžový běhoun na stůl s příměsí lnu Tierra Bella Amazonia

Bohatě zdobený běhoun značky Tierra Bella oživí desku vašeho stolu a do kuchyně či jídelny vnese unikátní atmosféru.

Díky příměsi lnu (30%) je textilie pevná, prodyšná a lépe odolává nečistotám. Svůj tvar si uchová i po častém praní.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Béžový běhoun na stůl s příměsí lnu Tierra Bella Amazonia, 45 x 140 cm můžete pořídit snadno tady u nás v populární kategorii běhouny na stůl! Nyní získáte další produkty z této populární sekce ve výhodné akci. Oblíbený dodavatel Tierra Bella má na skladě špičkový sortiment

Běhoun na stůl s příměsí lnu Tierra Bella Buckingham

Bohatě zdobený běhoun značky Tierra Bella oživí desku vašeho stolu a do kuchyně či jídelny vnese unikátní atmosféru.

Díky příměsi lnu (30%) je textilie pevná, prodyšná a lépe odolává nečistotám. Svůj tvar si uchová i po častém praní.

Oblíbený a akční výrobek Běhoun na stůl s příměsí lnu jde pořídit aktuálně u nás v oblíbené sekci běhouny na stůl. Vyhledejte si zcela nové produkty ve zmiňované rubrice za výborné peníze.

Červený lněný běhoun na stůl Villa d

Červený lněný běhoun na stůl Villa d’Este, 35 x 180 cm

Unikátní produkt jde koupit právě nyní tady u nás ve známé kategorii běhouny na stůl. Nyní můžete koupit akční výrobky ve zmiňované sekci za báječnou cenu!

Lněný běhoun na stůl Linen Tales Classic

Tento elegantní běhoun s třásněmi od značky Linen Tales promění i obyčejný stůl ve sváteční tabuli. Vyroben je přímo v srdci Litvy ze 100% lnu (215 g/m²) oceněným mezinárodně uznávaným certifikátem OEKO-TEX.

Při správné péči se vám odvděčí dlouhou výdrží. Proto jsme vám sepsali, jak na to:

Praní
Lněný textil se při prvním praní doporučuje prát ve studenější vodě. Tím se nastaví proces mercerace, při němž tkanina nabude hedvábného lesku a zvýší se její pevnost. Při prvním praní oddělte lněný textil od ostatního prádla. Při dalším praní se může teplota zvýšit na 40 stupňů, pro zarytější skvrny můžete zvýšit teplotu až na 60 stupňů. Při této teplotě se uvolní hladká lněná vlákna a odstraní jakékoliv skvrny.

Pokud máte na vaši pračce možnost zvolit si výši hladiny vody, zvolte tu nejvyšší možnou, protože lněná vlákna jsou vysoce absorpční. Vyhněte se většímu množství jiného prádla v pračce, pro lněný textil to má za následek kroucení látky či ztráty tvaru. Ujistěte se, že ostatní prádlo prané společně s lněným povlečením má stejnou barvu, váhu a pokyny k praní.

Ruční praní
Ručně praný lněný textil snese jemné máchání, nesmíte však látku ždímat, kroutit či drhnout. Ruční praní se nejlépe hodí na oblečení, které není silně zašpiněné nebo pro lněné tkaniny s volnou vazbou, které by se mohly v pračce poškodit.

Prací prostředky
Používejte neutrální nebo jemné prací prostředky, které neobsahují žádná bělící činidla jako je chlór nebo peroxid. Prací prostředek nelijte přímo na látku, raději ho přidejte přímo do vody – prádlo přidejte poté, co se vana naplní vodou nebo dokud se nezředí prací prostředek ve vodě. Před sušením se ujistěte, že všechen prací prostředek z prádla byl kompletně opláchnutý.

Bělení
Prací prostředky, která obsahují bělící činidla, jsou ideální na bílé prádlo a neměly by se používat k praní barevného oblečení, jinak by mohlo dojít ke ztrátě barvy či jinému poškození. Chlorové bělidlo může vlákna oslabovat a způsobit žluté zbarvení. Pokud tkaniny potřebují bělení, použijte bělidlo na bázi kyslíku.

Sušení
Před sušením prádlo neždímejte, ať už používáte jakoukoli metodu sušení – bubnové sušení nebo sušení na froté ručníky – před žehlením se ujistěte, že je vaše prádlo mírně vlhké. Sušení bílého prádla na sluníčku pomáhá zachovat původní barvu látek. Sušení patří mezi nejškodlivější procesy v textilii, protože oslabuje vlákna, která se smršťují a vytváří se žmolky. Přesušené prádlo dokáže obnovit svůj přirozený obsah vlhkosti díky opětovné absorpci vlhkosti ze vzduchu.

Žehlení
Prádlo ze sušičky vyndejte hned po skončení procesu sušení, aby bylo prádlo stále vlhké a snížilo se riziko kroucení. Žehličku používejte na složené a hladké prádlo, či podle potřeby. Lněný textil žehlete po rubové straně žehličky. Používejte napařovací žehličku v teplém/horkém nastavení a v případě potřeby vodní sprchu.

Sražení
Náš lněný textil je vysoce odolný proti sražení oproti běžným nepratelným tkaninám. Předem smrštěné věci se obvykle zmenšují o 3 % nebo méně. Suché prádlo nečistěte zejména v horkém prostředí, které s největší pravděpodobností způsobí proces smrštění.


Tento zlevněný produkt můžete dostat ještě tu na našem webu umístěný v kategorii běhouny na stůl. Nyní pořídíte zlevněné produkty z této známé sekce za příznivou cenu! V očích zákazníků populární výrobce Linen Tales dlouhodobě prodává špičkové výrobky. Možná hledáte něco jiného, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás také další skvělé kousky od dodavatele Linen Tales. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Béžový běhoun na stůl

Béžový běhoun na stůl Mike & Co. NEW YORK Jungle Stripes, 140 x 40 cm


Tento designový produkt jde sehnat nyní na stránkách v populární rubrice běhouny na stůl! Nyní můžete získat zlevněné produkty ze zmíněné rubriky v akci! Náš sortiment je široký, u nás najdete více kousků značky Mike & Co. NEW YORK. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Bílý lněný běhoun na stůl Linen

Tento elegantní běhoun s třásněmi od značky Linen Tales promění i obyčejný stůl ve sváteční tabuli. Vyroben je přímo v srdci Litvy ze 100% lnu (215 g/m²) oceněným mezinárodně uznávaným certifikátem OEKO-TEX.

Při správné péči se vám odvděčí dlouhou výdrží. Proto jsme vám sepsali, jak na to:

Praní
Lněný textil se při prvním praní doporučuje prát ve studenější vodě. Tím se nastaví proces mercerace, při němž tkanina nabude hedvábného lesku a zvýší se její pevnost. Při prvním praní oddělte lněný textil od ostatního prádla. Při dalším praní se může teplota zvýšit na 40 stupňů, pro zarytější skvrny můžete zvýšit teplotu až na 60 stupňů. Při této teplotě se uvolní hladká lněná vlákna a odstraní jakékoliv skvrny.

Pokud máte na vaši pračce možnost zvolit si výši hladiny vody, zvolte tu nejvyšší možnou, protože lněná vlákna jsou vysoce absorpční. Vyhněte se většímu množství jiného prádla v pračce, pro lněný textil to má za následek kroucení látky či ztráty tvaru. Ujistěte se, že ostatní prádlo prané společně s lněným povlečením má stejnou barvu, váhu a pokyny k praní.

Ruční praní
Ručně praný lněný textil snese jemné máchání, nesmíte však látku ždímat, kroutit či drhnout. Ruční praní se nejlépe hodí na oblečení, které není silně zašpiněné nebo pro lněné tkaniny s volnou vazbou, které by se mohly v pračce poškodit.

Prací prostředky
Používejte neutrální nebo jemné prací prostředky, které neobsahují žádná bělící činidla jako je chlór nebo peroxid. Prací prostředek nelijte přímo na látku, raději ho přidejte přímo do vody – prádlo přidejte poté, co se vana naplní vodou nebo dokud se nezředí prací prostředek ve vodě. Před sušením se ujistěte, že všechen prací prostředek z prádla byl kompletně opláchnutý.

Bělení
Prací prostředky, která obsahují bělící činidla, jsou ideální na bílé prádlo a neměly by se používat k praní barevného oblečení, jinak by mohlo dojít ke ztrátě barvy či jinému poškození. Chlorové bělidlo může vlákna oslabovat a způsobit žluté zbarvení. Pokud tkaniny potřebují bělení, použijte bělidlo na bázi kyslíku.

Sušení
Před sušením prádlo neždímejte, ať už používáte jakoukoli metodu sušení – bubnové sušení nebo sušení na froté ručníky – před žehlením se ujistěte, že je vaše prádlo mírně vlhké. Sušení bílého prádla na sluníčku pomáhá zachovat původní barvu látek. Sušení patří mezi nejškodlivější procesy v textilii, protože oslabuje vlákna, která se smršťují a vytváří se žmolky. Přesušené prádlo dokáže obnovit svůj přirozený obsah vlhkosti díky opětovné absorpci vlhkosti ze vzduchu.

Žehlení
Prádlo ze sušičky vyndejte hned po skončení procesu sušení, aby bylo prádlo stále vlhké a snížilo se riziko kroucení. Žehličku používejte na složené a hladké prádlo, či podle potřeby. Lněný textil žehlete po rubové straně žehličky. Používejte napařovací žehličku v teplém/horkém nastavení a v případě potřeby vodní sprchu.

Sražení
Náš lněný textil je vysoce odolný proti sražení oproti běžným nepratelným tkaninám. Předem smrštěné věci se obvykle zmenšují o 3 % nebo méně. Suché prádlo nečistěte zejména v horkém prostředí, které s největší pravděpodobností způsobí proces smrštění.

Červený běhoun na stůl se sametovým povrchem AmeliaHome

Zútulněte váš domov vyladěnými běhouny na stůl z kolekce Peacock od značky AmeliaHome. Charakteristické jsou hladkým a jemně třpytivým materiálem, který se navíc pyšní i hebkým sametovým povrchem.

Oblíbený a akční produkt lze koupit právě nyní na webu zařazený v kategorii běhouny na stůl! Nyní získáte akční produkty ve zmiňované kategorii za výprodejovou cenu! To ale není všechno, u nás nabízíme více. U nás najdete další produkty značky AmeliaHome. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární značka AmeliaHome dlouhodobě dodává vynikající produkty. A to ještě není vše!

Vánoční běhoun na stůl Red Wine

Vánoční tabule a celkově prostírání, které k tomu patří – jak jste na tom vy? Dáte spíše na jednoduchost nebo sladíte i stůl se zbytkem výzdoby ve vašem bydlení?


Akční produkt Vánoční běhoun na stůl Red Wine, 40 x 140 cm jde koupit pohodlně tady u nás ve známé kategorii běhouny na stůl. Nyní si můžete vybrat ještě podobné zboží z této sekce za akční cenu! Tento výrobce UNKNOWN má v nabídce vynikající produkty To ale však není vše, u nás nabízíme více! Máme v nabídce další kvalitní zboží od výrobce UNKNOWN. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Běhoun na stůl Minimalist Cushion Covers African

Běhoun nejen, že stylově ozvláštní vzhled vašeho stolu. Částečně ho dokáže ochránit i před případným poškrábáním.

Tento od značky Minimalist Cushion Covers je vyroben z tkaniny s 30 % bavlny, která se kromě nenáročné údržby postará i o hebký povrch.

Lem běhounu je zdoben vlnkami.
Veškeré produkty Minimalist Cushion Covers mají certifikát Oeko-Tex Standard 100 . Takové výrobky neobsahují žádné škodlivé chemické látky, které neubližují jak lidem, tak zvířatům.


Tento designový produkt je k dostání zrovna na našem webu v rubrice běhouny na stůl. Prozkoumejte skvělé produkty ve zmíněné sekci ve výhodné akci! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů značky Minimalist Cushion Covers. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Běhoun na stůl Minimalist Cushion

Běhoun nejen, že stylově ozvláštní vzhled vašeho stolu. Částečně ho dokáže ochránit i před případným poškrábáním.

Tento od značky Minimalist Cushion Covers je vyroben z tkaniny s 30 % bavlny, která se kromě nenáročné údržby postará i o hebký povrch.

Lem běhounu je zdoben vlnkami.
Veškeré produkty Minimalist Cushion Covers mají certifikát Oeko-Tex Standard 100 . Takové výrobky neobsahují žádné škodlivé chemické látky, které neubližují jak lidem, tak zvířatům.


Výjimečný produkt Běhoun na stůl Minimalist Cushion Covers Colorful White Zigzag, 45 x 140 cm máte možnost nakoupit ještě tady u nás zařazený v rubrice běhouny na stůl! Nyní najdete skvělé výrobky z této kategorie za báječnou cenu. Máme toho více, prozkoumejte u nás další skvělé zboží značky Minimalist Cushion Covers. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Vánoční běhoun na stůl Gold

Vánoční tabule a celkově prostírání, které k tomu patří – jak jste na tom vy? Dáte spíše na jednoduchost nebo sladíte i stůl se zbytkem výzdoby ve vašem bydlení?

Velmi oblíbený kousek Vánoční běhoun na stůl Gold Shimmer, 40 x 140 cm máte možnost koupit lehce tady na našich stránkách v sekci běhouny na stůl. Nyní můžete najít oblíbené produkty ze zmíněné sekce ve výhodné akci! To ovšem není všechno, náš sortiment je široký! U nás v nabídce totiž najdete další kousky značky UNKNOWN. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Věhlasný dodavatel UNKNOWN dlouhodobě vyrábí kvalitní výrobky.

Bílý běhoun na stůl s hvězdami

Stromeček svítí, koledy zní a k té dokonalé vánoční atmosféře už schází jen svátečně prostřená tabule. Tu jednoduše vykouzlíte s krásným běhounem od značky Dakls!


Kvalitní a velmi žádaný výrobek Bílý běhoun na stůl s hvězdami Dakls lze zakoupit právě nyní tady u nás zařazený v sekci běhouny na stůl. Mrkněte na parádní výrobky ve zmíněné rubrice snadno online. V očích zákazníků popupární značka Dakls dlouhodobě dodává prvotřídní produkty. To není všechno, u nás vám nabízíme více! U nás v nabídce najdete další skvělé produkty od značky Dakls. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Sada 2 běhounů na stůl

Dopřejte jídelnímu stolu vzpruhu v podobě nápaditého běhounu. Vaše hostina získá nových rozměrů ♥ Španělská značka Really Nice Things přichází s kolekcí textilních doplňků, které váš domov změní k nepoznání. Síla totiž tkví v dekoracích a doplňcích, které dělají domov domovem.


Unikátní a žádaný kousek Sada 2 běhounů na stůl Really Nice Things máte možnost pořídit ještě na webu v oblíbené sekci běhouny na stůl. Nyní si můžete pořídit skvělé produkty ve zmiňované kategorii za akční cenu.

Sada 4 vánočních povlaků na polštář a

Také se už nemůžete dočkat, až zahalíte celý svůj domov do vánočních motivů? S touto sadou od značky Minimalist Cushion Covers ozdobíte nejen jídelní stůl, ale rovnou i pohovku či postel.

Poznámka: Běhoun na stůl má rozměr 45 x 140 cm.


Hodně žádaný produkt Sada 4 vánočních povlaků na polštář a běhounu na stůl Minimalist Cushion Covers Red Snowflake lze získat pohodlně tady u nás v populární kategorii polštáře. Pořiďte si nové zboží ze zmíněné sekce za akční cenu. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také další prověřené zboží od značky Minimalist Cushion Covers. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Sada 4 vánočních povlaků

Také se už nemůžete dočkat, až zahalíte celý svůj domov do vánočních motivů? S touto sadou od značky Minimalist Cushion Covers ozdobíte nejen jídelní stůl, ale rovnou i pohovku či postel.

Poznámka: Běhoun na stůl má rozměr 45 x 140 cm.

Běhoun na stůl z

Běhouny od značky Minimalist Cushion Covers jsou vyrobené z kvalitního mikrovlákna. Veškeré detaily a obrázky jsou speciálně digitálně potištěné, takže zaručí zářivé a výrazné barvy.

Lem běhounu je zdoben vlnkami.
Veškeré produkty Minimalist Cushion Covers mají certifikát Oeko-Tex Standard 100 . Takové výrobky neobsahují žádné škodlivé chemické látky, které neubližují jak lidem, tak zvířatům.


Unikátní produkt pořídíte ještě tady u nás zařazený v rubrice běhouny na stůl! Nyní získáte zcela nové produkty z této známé kategorie na pár kliknutí! Významný dodavatel Minimalist Cushion Covers pro své zákazníky poskytuje vynikající sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Běhoun na stůl z mikrovlákna Minimalist Cushion Covers

Neschovávejte krásu vašeho stolu obyčejným ubrusem. Praktický běhoun vyřeší tento problém – nezakryje celý stůl, přesto mu dodá nový šmrnc. Běhouny od značky Minimalist Cushion Covers jsou vyrobené z kvalitního mikrovlákna. Veškeré detaily a obrázky jsou speciálně digitálně potištěné, takže zaručí zářivé a výrazné barvy.

Lem běhounu je zdoben vlnkami.
Veškeré produkty Minimalist Cushion Covers mají certifikát Oeko-Tex Standard 100 . Takové výrobky neobsahují žádné škodlivé chemické látky, které neubližují jak lidem, tak zvířatům.

Ve slevě tento produkt Běhoun na stůl z mikrovlákna Minimalist Cushion Covers můžete dostat v pohodě tady a teď na našem webu v populární kategorii běhouny na stůl! Nyní si můžete vybrat kvalitní produkty ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další kvalitní zboží značky Minimalist Cushion Covers. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významná značka Minimalist Cushion Covers pro své zákazníky dodává vynikající výrobky.

Sada 4 vánočních povlaků

Také se už nemůžete dočkat, až zahalíte celý svůj domov do vánočních motivů? S touto sadou od značky Minimalist Cushion Covers ozdobíte nejen jídelní stůl, ale rovnou i pohovku či postel.

Poznámka: Běhoun na stůl má rozměr 45 x 140 cm.

Vysoce kvalitní produkt lze pořídit lehce tady na našem webu v populární rubrice polštáře! Mrkněte na unikátní zboží ve zmiňované sekci z pohodlí domova. Výrobce Minimalist Cushion Covers má na skladě top výrobky. To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se taky na další kvalitní zboží od značky Minimalist Cushion Covers. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Sada 4 vánočních povlaků

Také se už nemůžete dočkat, až zahalíte celý svůj domov do vánočních motivů? S touto sadou od značky Minimalist Cushion Covers ozdobíte nejen jídelní stůl, ale rovnou i pohovku či postel.

Poznámka: Běhoun na stůl má rozměr 45 x 140 cm.

Sada 4 vánočních povlaků na polštář

Hodně oblíbený produkt je k sehnání aktuálně tady u nás v rubrice polštáře! Nyní si můžete pořídit zlevněné zboží ze zmíněné rubriky za outletovou cenu.

Také se už nemůžete dočkat, až zahalíte celý svůj domov do vánočních motivů? S touto sadou od značky Minimalist Cushion Covers ozdobíte nejen jídelní stůl, ale rovnou i pohovku či postel.

Poznámka: Běhoun na stůl má rozměr 45 x 140 cm.

75Vánoční běhoun na stůl Christmas

Vánoční tabule si žádá o něco speciálního! Až naservírujete všechny ty dobroty a budete si užívat chvíle klidu, dejte tomu třešničku! Pořiďte si na svátky běhoun s tématickými motivy!

Žádaný produkt naleznete bez problémů tu v oblíbené rubrice běhouny na stůl! Podívejte se na ještě jiné výrobky ve zmíněné kategorii za výprodejovou cenu! To není vše, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od výrobce UNKNOWN. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Běhoun na stůl z mikrovlákna Minimalist Cushion Covers

Běhouny od značky Minimalist Cushion Covers jsou vyrobené z kvalitního mikrovlákna. Veškeré detaily a obrázky jsou speciálně digitálně potištěné, takže zaručí zářivé a výrazné barvy.

Lem běhounu je zdoben vlnkami.
Veškeré produkty Minimalist Cushion Covers mají certifikát Oeko-Tex Standard 100 . Takové výrobky neobsahují žádné škodlivé chemické látky, které neubližují jak lidem, tak zvířatům.


Designový produkt Běhoun na stůl z mikrovlákna Minimalist Cushion Covers Grey Stars, 45 x 140 cm lze zakoupit bezstarostně tady na našich stránkách v rubrice běhouny na stůl. Nyní najdete podobné produkty z této známé sekce za rozumné peníze! U zákazníků oblíbená značka Minimalist Cushion Covers vás a vaše blízké obohatí o skvělé výrobky. Nakupujte výhoděn u nás! Možná ale hledáte něco jiného, máme toho více! U nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty značky Minimalist Cushion Covers. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Hnědý běhoun na stůl Mike

Hnědý běhoun na stůl Mike & Co. NEW YORK Jungle Stripes, 140 x 40 cm


Tento diskontní produkt máte možnost koupit v pohodě na stránkách v rubrice běhouny na stůl. Nyní můžete koupit vyjímečné produkty z této populární kategorie za super ceny. Tento vyjímečný výrobce Mike & Co. NEW YORK svým zákazníkům dodává top výrobky. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také další vybrané kousky od dodavatele Mike & Co. NEW YORK. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Růžový bavlněný běhoun na

Jemný romantický motiv, kvalitní bavlněný materiál.

Kombinace, na kterou sází při výrobě kuchyňského textilu dánská značka Green Gate.

Béžový vánoční běhoun na stůl Villa d

Béžový vánoční běhoun na stůl Villa d’Este Xmas Bicycle, 40 x 175 cm


Ve slevě kus najdete nyní tady na stránkách v populární rubrice běhouny na stůl! Nyní můžete najít skvělé produkty z této populární rubriky za báječnou cenu.

Červený vánoční běhoun na stůl Villa d

Tento výjimečný kus Červený vánoční běhoun na stůl můžete pořídit bez problémů u nás v kategorii běhouny na stůl! Prozkoumejte parádní výrobky ve zmiňované sekci za výhodnou cenu!

Červený vánoční běhoun na stůl Villa d’Este Xmas Bicycle, 40 x 175 cm

Červený bavlněný vánoční běhoun na stůl

Červený bavlněný vánoční běhoun na stůl Villa d’Este Reindeer, 33 x 178 cm

Bavlněný běhoun na stůl

Vybavte si kuchyni a jídelnu se vším všudy, včetně nepostradatelných doplňků, které celé místnosti dodají život. Česká značka Butter Kings dbá na kvalitu i osobitý design, což dokládá i tento běhoun na stůl ze 100% bavlny. Vlákna jsou savá, prodyšná a vydrží i několik dekád.

TIP: Vylaďte si interiér na maximum a slaďte mezi sebou ostatní kousky ze stejné kolekce.

Bavlněný běhoun na stůl

Vybavte si kuchyni a jídelnu se vším všudy, včetně nepostradatelných doplňků, které celé místnosti dodají život. Česká značka Butter Kings dbá na kvalitu i osobitý design, což dokládá i tento běhoun na stůl ze 100% bavlny. Vlákna jsou savá, prodyšná a vydrží i několik dekád.

TIP: Vylaďte si interiér na maximum a slaďte mezi sebou ostatní kousky ze stejné kolekce.

Tento kvalitní produkt Bavlněný běhoun na stůl Butter Kings jde sehnat teď tady u nás v oblíbené rubrice běhouny na stůl. Připravili jsme parádní produkty z této oblíbené rubriky z pohodlí domova!

Bavlněný běhoun na stůl Butter

Vybavte si kuchyni a jídelnu se vším všudy, včetně nepostradatelných doplňků, které celé místnosti dodají život. Česká značka Butter Kings dbá na kvalitu i osobitý design, což dokládá i tento běhoun na stůl ze 100% bavlny. Vlákna jsou savá, prodyšná a vydrží i několik dekád.

TIP: Vylaďte si interiér na maximum a slaďte mezi sebou ostatní kousky ze stejné kolekce.

Tento zlevněný produkt Bavlněný běhoun na stůl Butter Kings je k získání právě zde tady na stránkách umístěný v rubrice běhouny na stůl! Najděte si zcela nové produkty ze zmíněné kategorie v akci.

Běhoun na stůl Mike & Co. NEW YORK

Běhoun na stůl Mike & Co. NEW YORK Seacoast, 140 x 40 cm


Výjimečný kus jde získat zrovna na stránkách ve známé sekci běhouny na stůl! Máme pro vás oblíbené produkty z této populární sekce snadno online. U zákazníků oblíbená značka Mike & Co. NEW YORK pro své zákazníky dodává velmi kvalitní sortiment