Homie.cz

Jílově hnědá pohovka MESONICA Kobo, 167 cm

Oblíbený a akční produkt Jílově hnědá pohovka MESONICA Kobo, 167 cm od kvalitní společnosti MESONICA máte možnost nakoupit zde teď ve výprodejové akci. Nyní získáte od 19 990 Kč. EAN: AF193021271
Jílově hnědá pohovka MESONICA
Přejít do obchodu »
Značka: MESONICA
19 990
Celý popis

Vymazlený design, prvotřídní materiál a precizní zpracování. To všechno jsou vlastnosti kousků z kolekce Kobo. Hřejivý materiál připomínající na dotek vlnu kontrastuje s kovovými nohami a hodí se do všech domácností, kde panuje pohodová atmosféra. Tak se uvelebte po dlouhém dni s šálkem čaje, zachumlejte se pod deku a užívejte si odpočinek na té nejpohodlnější pohovce.

O značce MESONICA
MESONICA je ekvivalentem životního stylu, který si zamilujete. Je to prestiž, kterou si zasloužíte. Prestiž, kterou si můžete dovolit.

Nábytek MESONICA byl navržen tak, aby s vámi držel krok ve vašem každodenním životě. Aby zdobil váš domov výjimečným způsobem. Inspirací mu totiž byly ty největší designové ikony.

Jednotlivé modely jsou vyráběny z prvotřídních (a přírodních) materiálů, a to za pomoci nejmodernějších technologií. Celý proces výroby probíhá v EU a na starost jej mají zkušení řemeslníci: truhláři, čalouníci a šiči.