Jerry Fabrics Dětské bavlněné povlečení Spiderman pop, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

Originální bavlněné povlečení s motivem z filmu Spiderman nesmí chybět v žádném pokoji. Je vyrobeno z příjemné bavlny,... více informací »
Jerry Fabrics Dětské bavlněné povlečení Spiderman pop
Originální bavlněné povlečení s motivem z filmu Spiderman nesmí chybět v žádném pokoji. Je vyrobeno z příjemné bavlny,...

Originální bavlněné povlečení s motivem z filmu Spiderman nesmí chybět v žádném pokoji. Je vyrobeno z příjemné bavlny, která zaručuje rozměrovou a barevnou stálost povlečení. Motiv peřiny je z každé strany jiný, můžete ji tak měnit podle nálady. Souprava obsahuje:

1x povlak na polštář 70 x 90 cm
1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm Tento vynikající kus Jerry Fabrics Dětské bavlněné povlečení Spiderman pop, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm dostanete ještě tu na stránkách zařazený v sekci ložní povlečení. Vyhledejte si ještě jiné kousky ze zmíněné rubriky za skvělou cenu! Máme toho více, podívejte se taky na další kousky od výrobce Jerry Fabrics. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt Jerry Fabrics Dětské bavlněné povlečení Spiderman pop, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm od známého výrobce Jerry Fabrics jde sehnat právě teď výhodně! Stojí teď u nás 649 Kč.