Jasanové stojací zrcadlo Kave Home Keisy 45 x 160 cm

Levný produkt Jasanové stojací zrcadlo Kave Home Keisy 45 x 160 cm můžete najít bezstarostně na našich stránkách v populární... více informací »
Jasanové stojací zrcadlo Kave Home Keisy 45
Značka: Kave Home
5 663 Kč
Přejít do obchodu »
Levný produkt Jasanové stojací zrcadlo Kave Home Keisy 45 x 160 cm můžete najít bezstarostně na našich stránkách v populární...

Levný produkt Jasanové stojací zrcadlo Kave Home Keisy 45 x 160 cm můžete najít bezstarostně na našich stránkách v populární sekci zrcadla. Připravili jsme pro vás ještě ostatní produkty ve zmíněné sekci snadno online! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty od výrobce Kave Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Volně stojící zrcadlo Kave Home Keisy disponuje závěsnou tyčí a odkládací policí, díky které je velice praktické. Skvěle se hodí do předsíně, šatny i ložnice – všude tam, kde se v něm můžete prohlížet a navíc na něj odkládat své oblečení a doplňky. Prostor navíc opticky zvětší a stane se jeho zajímavou ozdobou. Jeho velká zrcadlová plocha je doplněna konstrukcí z jasanového dřeva, takže se Keisy skvěle hodí do přírodně laděných prostor.

Další parametry: Výška 160 cm. Šířka 45 cm. Hloubka 53 cm. Hmotnost 11,5 kg. Konstrukce Jasanové dřevo. Zrcadlo Zrcadlové sklo. Rozměr balíku 10,5×57,5×174 cm. Barva Přírodní. Barva Transparentní. Materiál Sklo.

Ve slevě produkt Jasanové stojací zrcadlo Kave Home Keisy 45 x 160 cm od známého předního výrobce Kave Home lze koupit online extra se slevou. Nabídky již od 5 663 Kč.