Jahu Deka Light Sleep New olivová, 150 x 200 cm

Heboučká plyšová deka, do které je radost se zachumlat. Deka mikroplyš je vyrobená z mikrovlákna a je ideálním společníkem... více informací »
Jahu  Deka Light Sleep New olivová
Značka: 4Home
399 Kč
Přejít do obchodu »
Heboučká plyšová deka, do které je radost se zachumlat. Deka mikroplyš je vyrobená z mikrovlákna a je ideálním společníkem...

Heboučká plyšová deka, do které je radost se zachumlat. Deka mikroplyš je vyrobená z mikrovlákna a je ideálním společníkem do chladnějšího období, díky svým výborným termoregulačním vlastnostem. Je krásně hřejivá a neuvěřitelně měkoučká a příjemná na dotek. Díky svému materiálu je vhodná i pro alergiky. Rychle schne a nevytváří žmolky. Deka Light Sleep New má i mnohostranné využití. Kromě toho, že vás příjemně zahřeje, v létě si ji můžete vzít do letního kina a nebo na piknik. Můžete se do ní zachumlat u televize a pak ji jen tak přehodit přes sedačku, když čekáte návštěvu. Tento žádaný výrobek můžete koupit bezstarostně tady a teď na našem webu v populární kategorii přikrývky. Připravili jsme vyjímečné produkty z naší kategorie za internetové ceny.

Tento velmi žádaný produkt Jahu Deka Light Sleep New olivová, 150 x 200 cm od kvalitní společnosti Designový nábytek snadno získáte momentálně na našich stránkách extra se slevou! Produkt koupíte teď u nás za 399 Kč.