House Doctor Černé kovové zahradní ohniště Fireplace 55 cm

Vytvořte si na své terase nebo zahradě příjemnou atmosféru se zahradním ohništěm Fireplace. Kvalitní kovová konstrukce zajistí... více informací »
House Doctor Černé kovové
Značka: House Doctor
10 042 Kč
Přejít do obchodu »
Vytvořte si na své terase nebo zahradě příjemnou atmosféru se zahradním ohništěm Fireplace. Kvalitní kovová konstrukce zajistí...

Vytvořte si na své terase nebo zahradě příjemnou atmosféru se zahradním ohništěm Fireplace. Kvalitní kovová konstrukce zajistí perfektní stabilitu i odolnost proti povětrnostním podmínkám. Když padne tma, žhavé uhlíky rozšíří teplo a útulnost. Užijte si s vašimi dětmi či přáteli rodinnou atmosféru u praskajícího dřeva.

Tip: Na utírání prachu u kovového nábytku nebo kovových částí doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. Pro očištění použijte vlhký hadřík s mýdlovou vodou a otřete dosucha.

Další parametry: Výška 62 cm. Průměr 55 cm. Konstrukce Železo. Podnož Železo. Barva Černá. Materiál Kov. . . . . Oblíbený a kvalitní kousek můžete koupit snadno tady na našich stránkách v populární rubrice zahradní slunečníky a doplňky. Pořiďte si unikátní produkty z této známé sekce za zcela nejnižší cenu! Oblíbený výrobce House Doctor vám nabízí prvotřídní sortiment To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce však také další prověřené produkty od dodavatele House Doctor. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Ve slevě tento produkt House Doctor Černé kovové zahradní ohniště Fireplace 55 cm od skvělé značky House Doctor snadno pořídíte právě teď opravdu levně! Ve skvělé akci za 10 042 Kč.