Hořčicově žlutá sametová rohová rozkládací třímístná pohovka DEVICHY Rothe, pravá 277 cm

Stylová a luxusní designová rohová pohovka DEVICHY Rothe se díky svému jedinečnému a minimalistickému tvaru stane... více informací »
Hořčicově žlutá sametová rohová
Značka: devichy
45 139 Kč
Přejít do obchodu »
Stylová a luxusní designová rohová pohovka DEVICHY Rothe se díky svému jedinečnému a minimalistickému tvaru stane...

Stylová a luxusní designová rohová pohovka DEVICHY Rothe se díky svému jedinečnému a minimalistickému tvaru stane nepřehlédnutelnou součástí vaší domácnosti. Stabilní kovová podnož je dokonale doplněna o čalounění z kvalitní sametové tkaniny v hořčicově žlutém provedení, která je charakteristická pro svou nadprůměrnou odolnost a speciální vodě odpudivou úpravu. Pohovku DEVICHY Rothe navíc snadno můžete proměnit na pohodlné a dostatečně velké lůžko, díky jednoduchému  rozkladu. Reprezentativní a exkluzivní vzhled dokonale kombinuje pohodlí a styl.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Pozn.: Balení obsahuje dva polštáře. Možnost dodání pohovky ve vlastní potahové látce.

Tip: K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 90 cm. Šířka 277 cm. Hloubka 160 cm. Výška podnože 10 cm. Šířka sedu 225 cm. Hloubka sedu 85 cm. Výška sedu 46 cm. Výška lok. opěrek 60 cm. Velikost lůžka 225 x 132 cm. Hmotnost 119 kg. Tento exkluzivní kus Hořčicově žlutá sametová rohová rozkládací třímístná pohovka DEVICHY Rothe, je k dostání právě zde na našem webu v kategorii pohovky. Nyní můžete koupit ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky za báječnou cenu! Naše nabídka je široká, mrkněte také na více produktů od výrobce devichy. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce devichy pro své zákazníky poskytuje kvalitní výrobky.

Kvalitní výrobek Hořčicově žlutá sametová rohová rozkládací třímístná pohovka DEVICHY Rothe, pravá 277 cm od dodavatele s dlouholetou historií Devichy k dostání momentálně za neuvěřitelně výhodnou cenu. Levně za 45 139 Kč.