Hoorns Šedá látková jídelní židle Faunce

S jídelní židlí Faunce chybu jistě neuděláte! Čalounění je z látky v šedé barvě, která krásně ladí s přírodní... více informací »
86Hoorns Šedá látková jídelní židle Faunce
Značka: Hoorns
5 867 Kč
Přejít do obchodu »
S jídelní židlí Faunce chybu jistě neuděláte! Čalounění je z látky v šedé barvě, která krásně ladí s přírodní...

S jídelní židlí Faunce chybu jistě neuděláte! Čalounění je z látky v šedé barvě, která krásně ladí s přírodní barvou dřevěné podnože. Jednoduché a čisté linie židle splňují i nároky na design a pohodlí při sezení. Díky svému jednoduchému, a přesto velmi elegantnímu designu je židle Faunce vhodná do všech klasických i moderních interiérů.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Další parametry: Výška 81 cm. Šířka 47 cm. Hloubka 58 cm. Výška sedáku 47 cm. Max. nosnost 90 kg. Čalounění Látka (95% PES, 4% PAC). Podnož Přírodní dřevo. Barva Šedá. Materiál Látka. . Tento levný produkt Hoorns Šedá látková jídelní židle Faunce lze získat jednoduše tu v kategorii jídelna! Vyhledejte si vyjímečné výrobky z této populární kategorie za mimořádně nízkou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete více kvalitních produktů značky Hoorns. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Hoorns dodává vynikající zboží.

Oblíbený a kvalitní produkt Hoorns Šedá látková jídelní židle Faunce od známého výrobce Hoorns jednoduše pořídíte zrovna dnes se slevou! Akční cena 5 867 Kč.