Hoorns Šedá borovicová šatní skříň Mutas 200 x 100 cm

Šatní skříň Mutas představuje nadčasový designový kousek, který skvěle doplní každou moderní ložnici v duchu... více informací »
Hoorns Šedá borovicová šatní skříň Mutas 200 x
Značka: Hoorns
19 395 Kč
Přejít do obchodu »
Šatní skříň Mutas představuje nadčasový designový kousek, který skvěle doplní každou moderní ložnici v duchu...

Šatní skříň Mutas představuje nadčasový designový kousek, který skvěle doplní každou moderní ložnici v duchu skandinávského stylu. Ale hlavně jde o praktický úložný prostor s policemi, zásuvkou i tyčí k zavěšení košilí, šatů i kabátů. Skříň je vyrobena z kvalitního masivního borového dřeva a je doplněna o elegantní a jednoduchou kovovou podnož

Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod. 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 200 cm. Šířka 100 cm. Hloubka 53 cm. Výška podnože 18 cm. Korpus Masivní borovicové dřevo. Podnož Lakovaný kov. Barva Šedá. Materiál Dřevo masiv. . .
Diskontní kousek Hoorns Šedá borovicová šatní skříň Mutas 200 máte možnost dostat aktuálně tu na webu v oblíbené sekci skříně a komody. Prozkoumejte akční zboží z naší sekce ve slevě. Populární značka Hoorns dlouhodobě nabízí vynikající výrobky. Přesvědčte se sami! To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! Podívejte se také na více kvalitních produktů značky Hoorns. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Unikátní a žádaný kousek Hoorns Šedá borovicová šatní skříň Mutas 200 x 100 cm od naší známé značky Hoorns můžete najít u nás výhodně. Aktuálně za super cenu 19 395 Kč.