Hoorns Pestrobarevný koberec Raden s potiskem květin 200 cm

Nejprodávanější produkt dostanete aktuálně tady na našich stránkách zařazený v kategorii koberce a koberečky. Připravili jsme... více informací »
Hoorns Pestrobarevný koberec Raden s potiskem květin
Značka: Hoorns
12 899 Kč
Přejít do obchodu »
Nejprodávanější produkt dostanete aktuálně tady na našich stránkách zařazený v kategorii koberce a koberečky. Připravili jsme...

Nejprodávanější produkt dostanete aktuálně tady na našich stránkách zařazený v kategorii koberce a koberečky. Připravili jsme pro vás ještě další výrobky z této sekce v bezva akci! V očích zákazníků populární výrobce Hoorns má prvotřídní produkty.

Koberec Raden zaujme již na první pohled díky krásnému potisku květin, jimiž disponuje. Elegantní koberec Raden skvěle doplní každý interiér, kterému dodá nadčasový styl, luxusní vzhled a příjemnou atmosféru.

Tip: Chcete-li si koberec užít co nejdéle, doporučujeme koberec pravidelně vysávat bez kartáče a pravidelně ho otáčet, aby se v koberci neobjevovaly žádné směry chůze. V případě skvrn je odstraňte vlhkým hadříkem. Žádné chemické čištění.

Další parametry: Výška 1 cm. Průměr 200 cm. Koberec 80% PES , 20% bavlna. Barva Pestrá. Materiál Látka. . . . . .

Akční a ve slevě produkt Hoorns Pestrobarevný koberec Raden s potiskem květin 200 cm od známé značky Hoorns pohodlně pořídíte právě teď napořád výhodně! Zboží pořídíte teď u nás za 12 899 Kč.