Hoorns Kaštanově hnědý koberec Flowy 200 x 300 cm s květinovým vzorem

Koberec Flowy 200 x 300 cm v kaštanově hnědé barvě perfektně doladí interiéry obývacích pokojů i jídelen s prvky přírodních... více informací »
Hoorns Kaštanově hnědý koberec Flowy 200 x
Značka: Hoorns
18 247 Kč
Přejít do obchodu »
Koberec Flowy 200 x 300 cm v kaštanově hnědé barvě perfektně doladí interiéry obývacích pokojů i jídelen s prvky přírodních...

Koberec Flowy 200 x 300 cm v kaštanově hnědé barvě perfektně doladí interiéry obývacích pokojů i jídelen s prvky přírodních materiálů a vintage stylu. Krásný květinový vzor spolu s efektem jemného vyblednutí koberce vnese do vašeho domova originalitu a jedinečnou atmosféru.

Tip: K čištění textilu doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Případně speciální přípravek na čištění koberců.

Další parametry: Výška 1 cm. Šířka 200 cm. Hloubka 300 cm. Materiál 80% PES, 20% bavlna. Barva Červená. Barva Hnědá. Materiál Látka. . . .
Výjimečný produkt máte možnost sehnat právě tady u nás umístěný v sekci koberce a koberečky. Nyní si můžete koupit ještě ostatní produkty z této známé rubriky za zcela nejnižší cenu.

Unikátní a žádaný kousek Hoorns Kaštanově hnědý koberec Flowy 200 x 300 cm s květinovým vzorem od kvalitní značky Hoorns jednoduše můžete pořídit zrovna dnes skutečně výhodně! Za bezkonkureční cenu 18 247 Kč.