Hoorns Hnědý teakový jídelní stůl Vienna 220×90 cm

Stylový jídelní stůl Vienna zaujme svým originálním rustikálním zpracováním. Přírodní deska z recyklovaného teakového... více informací »
Hoorns Hnědý teakový jídelní stůl Vienna 220x90 cm
Značka: Hoorns
19 562 Kč
Přejít do obchodu »
Stylový jídelní stůl Vienna zaujme svým originálním rustikálním zpracováním. Přírodní deska z recyklovaného teakového...

Stylový jídelní stůl Vienna zaujme svým originálním rustikálním zpracováním. Přírodní deska z recyklovaného teakového dřeva a subtilní kovová podnož vytváří elegantní kombinaci, která přinese do vašeho domova útulnost a rodinnou atmosféru. Kosočtvercový design jídelní desky ještě více podtrhuje celkový vzhled stolu a přivádí jej na zcela novou úroveň netradičnosti a atraktivnosti. Vienna bude ideálním společníkem v klasických i moderních interiérech.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 76 cm. Šířka 220 cm. Hloubka 90 cm. Tloušťka desky 3 cm. Deska Recyklované teak. dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Hmotnost 34,4 kg. Certifikace FSC Ano. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. Unikátní a oblíbený kousek Hoorns Hnědý teakový jídelní stůl Vienna jde získat rovnou tady na stránkách v oblíbené sekci jídelna. Nyní můžete získat ještě podobné produkty ve zmiňované rubrice za outletovou cenu!

Tento kvalitní a žádaný produkt Hoorns Hnědý teakový jídelní stůl Vienna 220x90 cm od výrobce s mnohaletou tradicí Hoorns snadno můžete najít v naší aktuální nabídce skutečně levně! Akční cena již od 19 562 Kč.