Hoorns Hnědý teakový jídelní stůl Vienna 180×90 cm

Stylový jídelní stůl Vienna zaujme svým originálním rustikálním zpracováním. Přírodní deska z recyklovaného teakového... více informací »
Hoorns Hnědý teakový jídelní stůl
Značka: Hoorns
16 324 Kč
Přejít do obchodu »
Stylový jídelní stůl Vienna zaujme svým originálním rustikálním zpracováním. Přírodní deska z recyklovaného teakového...

Stylový jídelní stůl Vienna zaujme svým originálním rustikálním zpracováním. Přírodní deska z recyklovaného teakového dřeva a subtilní kovová podnož vytváří elegantní kombinaci, která přinese do vašeho domova útulnost a rodinnou atmosféru. Kosočtvercový design jídelní desky ještě více podtrhuje celkový vzhled stolu a přivádí jej na zcela novou úroveň netradičnosti a atraktivnosti. Vienna bude ideálním společníkem v klasických i moderních interiérech.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 76 cm. Šířka 180 cm. Hloubka 90 cm. Tloušťka desky 3 cm. Deska Recyklované teak. dřevo. Podnož Černě lakovaný kov. Hmotnost 34,4 kg. Certifikace FSC Ano. Barva Hnědá. Materiál Dřevo masiv. Designový produkt je k dostání teď tady na stránkách ve známé sekci jídelna. Máme pro vás skvělé produkty z této kategorie za nejlepší ceny!

Akční výrobek Hoorns Hnědý teakový jídelní stůl Vienna 180x90 cm od dodavatele s dlouholetou historií Hoorns snadno můžete získat momentálně výhodně. Momentálně v akci za 16 324 Kč.