Hoorns Černá borovicová šatní skříň Mutas 200 x 100 cm

Šatní skříň Mutas představuje nadčasový designový kousek, který skvěle doplní každou moderní ložnici v duchu... více informací »
Hoorns Černá borovicová šatní skříň Mutas 200
Značka: Hoorns
19 395 Kč
Přejít do obchodu »
Šatní skříň Mutas představuje nadčasový designový kousek, který skvěle doplní každou moderní ložnici v duchu...

Šatní skříň Mutas představuje nadčasový designový kousek, který skvěle doplní každou moderní ložnici v duchu skandinávského stylu. Ale hlavně jde o praktický úložný prostor s policemi, zásuvkou i tyčí k zavěšení košilí, šatů i kabátů. Skříň je vyrobena z kvalitního masivního borového dřeva a je doplněna o elegantní a jednoduchou kovovou podnož

Pozn.: Vlivem přírodních materiálů mohou vznikat přirozené struktury dřeva jako jsou suky, mírné praskliny apod. 

Další parametry: Výška 200 cm. Šířka 100 cm. Hloubka 53 cm. Výška podnože 18 cm. Korpus Masivní borovicové dřevo. Podnož Lakovaný kov. Barva Černá. Materiál Dřevo masiv. . .
Hodně povedený produkt Hoorns Černá borovicová šatní skříň Mutas 200 x 100 cm máte možnost sehnat v pohodě tady u nás v rubrice skříně a komody! Prozkoumejte skvělé produkty z této kategorie za super ceny! Populární výrobce Hoorns má skvělé zboží.

Často hledaný produkt Hoorns Černá borovicová šatní skříň Mutas 200 x 100 cm od této skvělé značky Hoorns pohodlně pořídíte právě teď v nabídce za skvělou cenu! Výhodně za cenu 19 395 Kč.