Home Elements Kokosová rohožka Sova růžová, 40 x 60 cm

Kokosová rohožka nesmí chybět před dveřmi žádné domácnosti. Tato kokosová rohožka je jak krásná, tak praktická. Hlavním... více informací »
Home Elements Kokosová rohožka Sova
Značka: 4Home
199 Kč
Přejít do obchodu »
Kokosová rohožka nesmí chybět před dveřmi žádné domácnosti. Tato kokosová rohožka je jak krásná, tak praktická. Hlavním...

Kokosová rohožka nesmí chybět před dveřmi žádné domácnosti. Tato kokosová rohožka je jak krásná, tak praktická. Hlavním úkolem rohožek je zachycení nečistot. Díky jejich kartáčovému povrchu automaticky čistí obuv všech příchozích a pomáhají tak udržovat čistotu. Rohožka je navíc vaší vizitkou, její vzor napovídá mnoho o obyvatelích nejen návštěvám.
Kvalitní a velmi žádaný produkt lze pořídit teď na stránkách zařazený v kategorii koberce a koberečky! Připravili jsme ještě jiné kusy z této oblíbené kategorie za výprodejovou cenu! U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další vybrané produkty značky 4Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek Home Elements Kokosová rohožka Sova růžová, 40 x 60 cm značky Designový nábytek jde koupit aktuálně za skvělou cenu! Ceny již od 199 Kč.