Hnědý vlněný koberec Kave Home Radha 70 x 140 cm

Pruhovaný koberec Kave Home Radha vám pomůže stylově ozvláštnit a rozveselit váš interiér. Koberec je vyrobený z vlny a bavlny a... více informací »
Hnědý vlněný koberec Kave Home Radha 70
Značka: Kave Home
1 089 Kč
Přejít do obchodu »
Pruhovaný koberec Kave Home Radha vám pomůže stylově ozvláštnit a rozveselit váš interiér. Koberec je vyrobený z vlny a bavlny a...

Pruhovaný koberec Kave Home Radha vám pomůže stylově ozvláštnit a rozveselit váš interiér. Koberec je vyrobený z vlny a bavlny a je tedy velice hebký a příjemný na dotek. Báječně se hodí například do chodby nebo k posteli do ložnice i dětského pokoje.

Další parametry: Výška 1 cm. Šířka 70 cm. Hloubka 140 cm. Koberec 80% vlna, 20% bavlna. Rozměr balíku 10x10x70 cm. Barva Hnědá. Materiál Vlna. . . . Unikátní a oblíbený produkt Hnědý vlněný koberec Kave Home Radha 70 x 140 cm lze sehnat také tady u nás v oblíbené rubrice koberce a koberečky. Vyhledejte si podobné produkty ve zmiňované rubrice za super cenu.

Tento neodolatelný kus Hnědý vlněný koberec Kave Home Radha 70 x 140 cm od populárního výrobce Kave Home snadno seženete aktuálně na našich stránkách skutečně levně. Právě nyní za skvělou cenu 1 089 Kč.