Herding Dětské bavlněné povlečení do postýlkyI love you, 100 x 135 cm, 40 x 60 cm

Tento výjimečný kus Herding Dětské bavlněné povlečení do postýlkyI máte možnost získat v pohodě tu na našem webu zařazený... více informací »
Herding Dětské bavlněné povlečení
Značka: Herding
529 Kč
Přejít do obchodu »
Tento výjimečný kus Herding Dětské bavlněné povlečení do postýlkyI máte možnost získat v pohodě tu na našem webu zařazený...

Tento výjimečný kus Herding Dětské bavlněné povlečení do postýlkyI máte možnost získat v pohodě tu na našem webu zařazený v kategorii ložní povlečení. Nyní koupíte zcela nové výrobky z této sekce za parádní cenu! Přední dodavatel Herding vám nabízí špičkové produkty. Vždyť to vidíte sami! Naše nabídka je široká, máme v nabídce také další kousky od výrobce Herding. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Povlečení, které si i vy zamilujete na první pohled. Originální motiv nadchne každého a zaručeně nesmí chybět v pokoji vašich dětí. Povlečení navíc vykouzlí úsměv na dětské tváři a zároveň se stane skvělým doplňkem do jejich pokojíčku. Příjemná bavlna pak zaručí pohodlný a klidný spánek. Povlečení má certifikát Öko-Tex Standard 100. Souprava obsahuje:

1x povlak na polštář 40 x 60 cm
1x povlak na přikrývku 100 x 135 cm

Tento oblíbený kousek Herding Dětské bavlněné povlečení do postýlkyI love you, 100 x 135 cm, 40 x 60 cm od společnosti s úžasnou pověstí Herding jednoduše můžete sehnat zde nyní pořád výhodně! Akční cena od 529 Kč.