Guzzanti GZ 31D horkovzdušná fritéza

Horkovzdušná fritéza zcela bez tuku nebo jen s minimem škodlivého oleje využívá ke smažení horký vzduch a připravuje tak... více informací »
Guzzanti GZ 31D horkovzdušná
Značka: Guzzanti
1 999 Kč
Přejít do obchodu »
Horkovzdušná fritéza zcela bez tuku nebo jen s minimem škodlivého oleje využívá ke smažení horký vzduch a připravuje tak...

Horkovzdušná fritéza zcela bez tuku nebo jen s minimem škodlivého oleje využívá ke smažení horký vzduch a připravuje tak zdravější smažená jídla. Horký vzduch v jádru fritézy rychle cirkuluje a udržuje tak optimální teplotu grilovacího tělesa, které pokrmy následně peče, smaží či frituje. Ve fritéze si můžete připravit celou řadu pokrmů, například maso, ryby, krevety, smažené brambory či hranolky s minimem kouře a pachu.Vlastnosti:

kapacita koše s nepřilnavou povrchovou úpravou 3 l
6 přednastavených programů
dotykový panel pro snadné nastavení teploty a požadovaného času přípravy
LED displej na těle výrobku zobrazující teplotu a čas
regulace teploty – rozmezí teplot 80 – 200 °C
snadná a rychlá obsluha a údržba
automatické vypínání
ochrana proti přehřátí
60 minutový časovač
Kvalitní a oblíbený produkt jde získat zrovna tady u nás v sekci fritovací hrnce. Pořiďte si parádní produkty z této oblíbené sekce snadno online. Mezi zákazníky oblíbená značka Guzzanti pro své zákazníky poskytuje špičkové výrobky.

Tento kvalitní a žádaný produkt Guzzanti GZ 31D horkovzdušná fritéza od známého výrobce Guzzanti je k dostání momentálně na webu za super cenu. Nyní zakoupíte za 1 999 Kč.