Grilovací nářadí sada 3ks textil bag

Pořiďte si tuto kvalitní sadu na grilování, kde naleznete obracečku, vidličku a kleště. Obracečka má precizně zabroušenou... více informací »
Grilovací nářadí sada 3ks textil
Značka: Cattara
259 Kč
Přejít do obchodu »
Pořiďte si tuto kvalitní sadu na grilování, kde naleznete obracečku, vidličku a kleště. Obracečka má precizně zabroušenou...

Pořiďte si tuto kvalitní sadu na grilování, kde naleznete obracečku, vidličku a kleště. Obracečka má precizně zabroušenou hranu a odtokové otvory pro otáčení masitých ale i jiných pokrmů. Kleště jsou speciálně tvarovány pro jistý úchop. Nářadí není nijak zbytečně tvarováno, což usnadňuje čištění. Rukojeti jsou z kruhového průřezu a výborně padnou do ruky. Všechny nástroje lze zavěsit na háček. Celá sada je úhledně umístěna v transportní tašce malých rozměrů, se zapínáním na zip. Sadu tak využijete jak doma na zahradě, tak i na cestách.Technické parametry:

délka obracečky – 33 cm
délka vidličky – 32 cm
délka kleští – 35 cm Zlevněný produkt lze pořídit teď tady na našich stránkách v populární rubrice doplňky ke grilům. Nyní pořídíte jiné výrobky ze zmíněné rubriky ve slevě. Tento vyjímečný výrobce Cattara vyrábí prvotřídní produkty.

Povedený výrobek Grilovací nářadí sada 3ks textil bag od přední společnosti Cattara máte možnost nakoupit na našich stránkách trvale výhodně. Akční cena již od 259 Kč.