Grafitově šedý dubový pracovní stůl Germania Austin 2974 129 x 107 cm

Hodně žádaný produkt Grafitově šedý dubový pracovní stůl Germania Austin 2974 129 x 107 cm lze nakoupit zrovna na našich... více informací »
Grafitově šedý dubový pracovní stůl
Značka: Germania
9 629 Kč
Přejít do obchodu »
Hodně žádaný produkt Grafitově šedý dubový pracovní stůl Germania Austin 2974 129 x 107 cm lze nakoupit zrovna na našich...

Hodně žádaný produkt Grafitově šedý dubový pracovní stůl Germania Austin 2974 129 x 107 cm lze nakoupit zrovna na našich stránkách umístěný v sekci kancelářské stoly! Vyhledejte si zcela nové kusy ze zmíněné kategorie ve slevě! Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás další kvalitní produkty od výrobce Germania. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Prostorný pracovní stůl Austin od německé značky Germania si oblíbíte díky bohatému úložnému prostoru i dostatečně velké pracovní desce. Stůl je vyrobený z dřevotřísky potažené melaminovou pryskyřicí a kombinace grafitově černého a dubového dekoru působí atraktivně. Austin se hodí do moderních pracoven a interiérů s tmavšími prvky. Stůl je možné smontovat na pravou i levou stranu.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 76 cm. Šířka 129 cm. Hloubka 107 cm. Hmotnost 44,2 kg. Tloušťka desky 28 mm. Deska Laminát. Podnož Laminát. Police Laminát. Dekor Grafit černá, dub navarra. Barva Černá.

Velmi prodávaný výrobek Grafitově šedý dubový pracovní stůl Germania Austin 2974 129 x 107 cm od značky se skvělou pověstí Germania snadno získáte právě teď v naší nabídce v akci. Pouze nyní za 9 629 Kč.