Germania Šedý rohový kancelářský stůl GW Agenda 160×193 cm s černou podnoží

Tento neodolatelný výrobek Germania Šedý rohový kancelářský stůl GW Agenda 160x193 cm s černou podnoží je k dispozici v pohodě... více informací »
Germania Šedý rohový kancelářský stůl GW
Značka: Germania
28 698 Kč
Přejít do obchodu »
Tento neodolatelný výrobek Germania Šedý rohový kancelářský stůl GW Agenda 160x193 cm s černou podnoží je k dispozici v pohodě...

Tento neodolatelný výrobek Germania Šedý rohový kancelářský stůl GW Agenda 160×193 cm s černou podnoží je k dispozici v pohodě tu na našem webu v sekci kancelářské stoly. Nyní pořídíte další produkty ve zmíněné rubrice za výprodejovou cenu! U nás nabízíme více, mrkněte také na více skvělých produktů od značky Germania. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výškově nastavitelný rohový stůl GW Agenda vás zaujme svou variabilitou i jednoduchým designem. Deska stolu ve světle šedé barvě je vyrobená z dřevotřísky potažené pryskyřicí. Černě lakovaná podnož je výškově nastavitelná a spolu s deskou vytváří moderní nádech. Příjemným bonusem je místo pro vedení kabelových svazků v podnoži.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 67-87 cm. Šířka 160 cm. Hloubka 193 cm. Hmotnost 59,6 kg. Tloušťka desky 22 mm. Hloubka podnože 68 cm. Deska Laminát. Podnož Lakovaný kov. Barva Šedá. Materiál Laminát.

Designový výrobek Germania Šedý rohový kancelářský stůl GW Agenda 160x193 cm s černou podnoží originál od značky Germania pohodlně pořídíte u nás nyní za mimořádně nízkou cenu! Právě nyní za 28 698 Kč.