Germania Dubový kancelářský stůl GW Agenda 160×80 cm s černou podnoží

Minimalistický kancelářský stůl GW Agenda vás zaujme svou variabilitou i designem. Pracovní deska v dekoru dubového dřeva v... více informací »
Germania Dubový kancelářský stůl GW Agenda 160x80 cm
Značka: Germania
14 990 Kč
Přejít do obchodu »
Minimalistický kancelářský stůl GW Agenda vás zaujme svou variabilitou i designem. Pracovní deska v dekoru dubového dřeva v...

Minimalistický kancelářský stůl GW Agenda vás zaujme svou variabilitou i designem. Pracovní deska v dekoru dubového dřeva v kombinaci s černě lakovanou, kovovou podnoží působí moderním dojmem. Podnož je mechanicky výškově nastavitelná pro práci na kancelářské židli, na barové stoličce či ve stoje — stůl se přizpůsobí vaší každodenní činnosti. Příjemným bonusem je místo pro vedení kabelových svazků v podnoži.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 67-87 cm. Šířka 160 cm. Hloubka 80 cm. Hmotnost 38,59 kg. Hloubka podnože 68 cm. Šířka mezi nohami 142,5 cm. Tloušťka desky 22 mm. Podnož Lakovaný kov. Deska Laminát. Barva Černá.
Tento velmi žádaný kousek máte možnost sehnat také tady na webu umístěný v rubrice kancelářské stoly! Pořiďte si unikátní produkty z této oblíbené rubriky ve výprodejové akci! To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! Podívejte se také na další vybrané produkty od značky Germania. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný výrobek Germania Dubový kancelářský stůl GW Agenda 160x80 cm s černou podnoží originál od výrobce Germania jednoduše pořídíte tady nyní za super peníze. Ve skvělé akci za 14 990 Kč.