Frosch EKO Hygienický čistič pračky Citrón, 250 g

Čistič pračky 3 v 1: ničí vodní kámen, čistí pračku a eliminuje zápach. Složení je účinné a zároveň šetrné k vaší... více informací »
Frosch EKO Hygienický čistič
Značka: Frosch
139 Kč
Přejít do obchodu »
Čistič pračky 3 v 1: ničí vodní kámen, čistí pračku a eliminuje zápach. Složení je účinné a zároveň šetrné k vaší...

Čistič pračky 3 v 1: ničí vodní kámen, čistí pračku a eliminuje zápach. Složení je účinné a zároveň šetrné k vaší pračce i životnímu prostředí. Receptura založená na kyselině citronové zbavuje pračku nečistot, rozpouští a odstraňuje usazeniny vodního kamene z bubnu pračky, trubek, topného tělesa a ostatních špatně dostupných částí a pohlcuje nepříjemné pachy. Čistič byl vyvinut speciálně pro domácnosti, kde se často používají cykly praní studenou vodou. Pravidelné čištění pračky zajišťuje svěží prádlo a dlouhou životnost pračce. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty, obal je opětovně recyklovatelný.
Neodolatelný produkt Frosch EKO Hygienický čistič pračky Citrón, lze koupit bezprostředně na stránkách v sekci čisticí prostředky v domácnosti! Nyní si můžete pořídit ještě podobné zboží z této známé rubriky za výprodejovou cenu. Třeba hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků od značky Frosch. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Super kus Frosch EKO Hygienický čistič pračky Citrón, 250 g od kvalitní společnosti Frosch snadno můžete získat právě nyní na našich stránkách za výprodejovou cenu. Aktuálně v akci za 139 Kč.