Florina Porcelánový hrnek v dárkovém balení Romby, 400 ml

Nalít si hrnek horkého čaje, posadit se do křesla a užít si svou chvilku tak, jak to máte nejradši. Aby byl moment vašeho hygge... více informací »
Florina Porcelánový hrnek v
Značka: Florina
179 Kč
Přejít do obchodu »
Nalít si hrnek horkého čaje, posadit se do křesla a užít si svou chvilku tak, jak to máte nejradši. Aby byl moment vašeho hygge...

Nalít si hrnek horkého čaje, posadit se do křesla a užít si svou chvilku tak, jak to máte nejradši. Aby byl moment vašeho hygge naprosto dokonalý, okořeňte jej jedinečným hrnečkem se zlatým ouškem a vychutnávejte si radost den co den. Hrnek je vyrobený z kvalitního, čistě bílého porcelánu, který zdobí jemný plastický dekor. Jeho minimalisticky čisté, jednoduché linie, z něj dělají nadčasový kousek, který bude zdobit váš čajový servis po dlouhou řadu let.
Výjimečný a žádaný produkt Florina Porcelánový hrnek v dárkovém balení Romby, 400 ml seženete snadno tady na stránkách v oblíbené kategorii hrnky a šálky. Vyberte si zlevněné produkty z naší kategorie v bezva akci. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další skvělé produkty od značky Florina. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě kousek Florina Porcelánový hrnek v dárkovém balení Romby, 400 ml od skvělého výrobce Florina můžete najít právě teď u nás opravdu výhodně. Výhodně za cenu 179 Kč.