Fieldmann FDZN 9106 potah na křeslo, krémová

Potah na křeslo FIELDMANN FDZN 9106 je pohodlným doplňkem pro křesla značky Fieldmann. Rozměry: délka sedáku 42 cm, délka... více informací »
Fieldmann FDZN 9106 potah na
Značka: Fieldmann
529 Kč
Přejít do obchodu »
Potah na křeslo FIELDMANN FDZN 9106 je pohodlným doplňkem pro křesla značky Fieldmann. Rozměry: délka sedáku 42 cm, délka...

Potah na křeslo FIELDMANN FDZN 9106 je pohodlným doplňkem pro křesla značky Fieldmann. Rozměry: délka sedáku 42 cm, délka zádové opěrky 68 cm, šířka 45 cm, tloušťka 5 cm. Barevné provedení: hnědá kostka. Určeno pro venkovní použití.
Vysoce kvalitní produkt máte možnost pořídit snadno tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci zahradní nábytek. Nyní můžete koupit ještě jiné produkty z této rubriky za outletovou cenu. To ale však není vše, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás další produkty značky Fieldmann. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Velmi oblíbený produkt Fieldmann FDZN 9106 potah na křeslo, krémová od značky Fieldmann máte možnost pořídit právě zde trvale výhodně! V současnosti pořídíte za cenu 529 Kč.