PetSafe Magnetická dvířka Staywell 420, dřevěná

Umožněte vašemu psímu a kočičímu mazlíčkovi volný pohyb mezi domem a zahradou. Dvířka PetSafe Staywell jsou ideální... více informací »
PetSafe Magnetická dvířka Staywell
Značka: 4Home
1 399 Kč
Přejít do obchodu »
Umožněte vašemu psímu a kočičímu mazlíčkovi volný pohyb mezi domem a zahradou. Dvířka PetSafe Staywell jsou ideální...

Umožněte vašemu psímu a kočičímu mazlíčkovi volný pohyb mezi domem a zahradou. Dvířka PetSafe Staywell jsou ideální volbou. Vyrobeny z kvalitního a pečlivě vybraného plastu.
Systém magnetického zamykání umožní vašemu pejskovi nebo vaší kočce volně se pohybovat a prozkoumávat zahradu i dům. Díky magnetickému obojku může dvířky procházet jenom váš zvířecí mazlíček. Dvířka jsou vybavena magnetickém okénkem a vnitřním tlumičem tahu, které fungují jako izolace, odolávají silnému větru a udržují teplo ve vaší domácnosti. Dvířka jsou vhodná pro instalaci do dřeva, skla, cihlové stěny, PVC. Dvířka nebudou správně fungovat, pokud se nainstalují do kovu nebo blízko velkých kovových předmětů, jelikož fungují na principu magnetu.Vlastnosti:

vhodné pro psy a kočky s váhou do 7 kg
celková velikost: 252 x 241 mm
velikost vnitřního otvoru: 175 x 168 mm
instalace do skla: otvor 212 mm, průměr kruhu
max. šířka ramen: 150 mm, max. váha psa/kočky: 7 kg
4směrné zamykání: pouze dovnitř, pouze ven, otevřené, zavřené

Exkluzivní produkt PetSafe Magnetická dvířka Staywell 420, dřevěná od předního výrobce Designový nábytek jde sehnat teď za super peníze! Aktuálně v akci od 1 399 Kč.