Dubový pracovní stůl Germania Lioni 4157 158 x 79 cm

Moderní pracovní stůl Lioni je inspirován severským stylem. Kombinace bíle lakované, kovové podnože a desky v dekoru přírodního... více informací »
Dubový pracovní stůl Germania Lioni
Značka: Germania
13 590 Kč
Přejít do obchodu »
Moderní pracovní stůl Lioni je inspirován severským stylem. Kombinace bíle lakované, kovové podnože a desky v dekoru přírodního...

Moderní pracovní stůl Lioni je inspirován severským stylem. Kombinace bíle lakované, kovové podnože a desky v dekoru přírodního dubového dřeva působí elegantním skandinávským stylem, který se hodí do světlých a moderních interiérů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 75 cm. Šířka 158 cm. Hloubka 79 cm. Tloušťka desky 2,5 vm. Deska Laminát. Dekor Dub Navarra. Podnož Lakovaný kov. Barva Bílá. Barva Přírodní. Materiál Laminát. Tento vynikající kousek Dubový pracovní stůl Germania Lioni 4157 158 x 79 cm seženete teď tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii kancelářské stoly. Podívejte se na ostatní produkty z naší kategorie za internetové ceny.

Zlevněný výrobek Dubový pracovní stůl Germania Lioni 4157 158 x 79 cm od předního výrobce Germania lze sehnat právě teď pořád výhodně. Ve skvělé akci za 13 590 Kč.