Dřevěný tác Patrick Zoya, 40 x 50 cm

Ideální na svačinu, snídani, letní drinky nebo jako praktický pomocník na všechny drobnosti. Takové jsou tácy vyrobené ze dřeva. Dřevo je... více informací »
85Dřevěný tác Patrick Zoya
1 390 Kč
Přejít do obchodu »
Ideální na svačinu, snídani, letní drinky nebo jako praktický pomocník na všechny drobnosti. Takové jsou tácy vyrobené ze dřeva. Dřevo je...

Ideální na svačinu, snídani, letní drinky nebo jako praktický pomocník na všechny drobnosti. Takové jsou tácy vyrobené ze dřeva.

Dřevo je ručně namontováno a taky ručně namalované. Vnitřní část je tištěna digitálně a potažena 300 mikronovou ochrannou vrstvou, aby byla chráněna před teplem a vodou.

Vynikající produkt lze pořídit mimo jiné tady u nás v populární kategorii tácy a podnosy. Nyní pořídíte ostatní výrobky z této známé sekce jednoduše online. To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás více kvalitních produktů značky Evila Originals. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka Evila Originals vám poskytuje prvotřídní zboží Přesvědčte se.

Kvalitní a levný kousek Dřevěný tác Patrick Zoya, 40 x 50 cm od výrobce s mnohaletou tradicí Evila Originals máte možnost nakoupit právě teď opravdu výhodně. Nyní zakoupíte za 1 390 Kč.